در هفته دوم از دور اول چمپیونز لیگ در یک بازی زیبا از طرف آرسنال در ورزشگاه امارات این توپچی های لندن بودن که سوار بر بازی تاختو تاز میکردن.

گل اول برای آرسنال “والکات”:

در این بازی که با هجوم همه جانبه زردپوشان  لندن شروع شد موقعیت های فراوانی به وجود آمد. در همین لحظات اولیه مسابقه سانتی کازورلا با پاس خود به سانچز باعث شد تا این بازیکن تراز اول توپچی ها موقعیت با یک پاس گل تئو والکات را در موقعیت گلزنی قرار دهد تا این مهاجم انگلیسی گل اول تیمش را به سمر برساند.

گل دوم برای تیم اول لندن “تئووالکات”:

بازی با هدر رفتن موقعیت های بازیکنان ونگر همراه بود تا این که در دقیقه ۲۶ بازی این بار هم با پاس گل الکسیس سانچز و همکاری او با والکات این موقعیت را ایجاد که این بازیکن جوان بتواند با یک شوت دقیق توپ را روانه دروازه بازلی ها کند.

نیمه اول با موقعیت کشی بازیکنان ارسنال به پایان رسید تا با همین نتیجه به رختکن رفته و اماده شروع ۴۵ دقیقه بعدی شوند.

نیمه دوم:

نیمه دوم هم با برتری آرسنالی های دنبال شد. در دقیقه ۵۱ همکاری الکسیس و والکات، می توانست به گل سوم میزبان تبدیل شود اما حضور به موقع تولنت ژاکا برادر گرانیت مانع از گل زدن زردپوشان شد. در دقیقه ۶۰ لانگ، با تحت فشار گذاشتن کوسیلنی باعث گرفتن یک کرنر از این بازیکن فرانسوی شد که نتیجه ایی در پی نداشت. حملات ارسنال ادامه پیدا میکند تا گل سوم تیم خود را روانه دروازه بازلی ها کنند اما نتیجه ای در بر نداشت و با همین نتیجه مسابقه به پایان رسید.

عملکرد دو تیم به شرح زیر است: