در یک بازی زیبا و پر گل در ورزشگاه امارات شهر لندن این قرمز پوشان پایتخت بودند که با سه گل توانستن از سد سوانزی گذر کنند.

 

نیمه اول:

دقیقه۱۴: کورک در فاصله حدود ۲۰ متری با دروازه توپ را از بارو می گیرد و به سمت دروازه امارات نشین ها شوت می زند اما توپش با فاصله از بالای دروزاه به بیرون می رود.

دقیقه ۲۶: گل برای آرسنال! روی اشتباه آمات دروازه میهمان باز میشود. او برای دور کند توپ تعلل می کند تا ولکات با ضربه ای از فاصله نزدیک دروزاه حریف را باز کند.

دقیقه ۲۹: سانچز از دفاه سوانزی رد شده و سعی می کند با ضربه ای توپ را از بالای فابیانسکی به درون دروزاه بفرستد اما موفق نمی شود.

دقیقه ۳۳:  بعد از ارسال کرنر فرناندز مدافع سوانزی با اشتباه خود ضربه سر را از دست می دهد تا ولکات از فاصله ای کم دروزاه را باز کند. این پنجمین گل ولکات در پنج بازی اخیر اوست و دومین گل او در این بازی.

دقیقه ۳۸: بعد از کل گل آرسنال طولی نکشید که آبی پوشان طلافی کردند. ژاکا توپ را لو می دهد و سیگوردسون هم با فرصت طلبی و با ضربه ای زیبا دروزاه پتر چک را باز کند.

نیمه دوم:

دقیقه ۵۵: در یک فعل و انفعال که ایووبی در آن نقش دارد توپ در فاصله ای خیلی نزدیک برابر ولکات قرار می گیرد اما او توپ مستقیماً به فابیانسکی می زند.

دقیقه ۵۷: گل برای آرسنال! اوزیل سانتر سانچز را به سقف دروزاه می کوبد تا در روز تولدش گلزنی کند.

دقیقه ۶۳: سانچز تلاش می مند توپ را به ایووبی برساند اما آمات هشیار است و با ضربه سر آن دور می کند.

دقیقه ۶۶:  بارو از مونرئال عبور می کند و توپ را برای بورخا باستون می فرستد و او از فاصله کم توپ را به گل بدل می کند و دومین گل تیم خود را وارد دروازه میکند.

دقیقه ۷۰: “مودو بارو” سعی میکند تا برای هم تیمی های خود موقعیت ایجاد کند با این حال خطای بد گرانیت ژاکا باعث شد تا داور این دیدار به او کارت قرمز نشان دهد. این دومین اشتباه او در این دیدار بود که باعث به دردسر انداختن توپچی ها شد.

دقیقه ۷۶: بارو در پشت دفاع آرسنال فضایی فوق العاده در اختیار دارد اما ضربه سرش را به مستقیماً به پتر چک می زند.

دقیقه ۸۳:  مودو بعد از نمایشی فوق العاده در این بازی به دلیل مصدومیت از بازی به بیرون میرود و جای خود را به انجل رانجل میدهد.

دقیقه ۸۶: چمبرلین توپی را به ولکات می رساند و او هم با ضربه ای توپ را از فابیانسکی عبور می دهد اما توپ به داخل تیرک برخورد کرده و ولکات در هت تریک خود ناکام می ماند.

دقیقه ۸۹: سانتر ناوتون از موستافی عبور می کند و موقعیتی فوق العاده در اختیار فر می گذارد اما او باز هم توپ را به ضربه سر تقدیم چک می کند.

دقیقه ۹۳: چمبرلین با عبور از فر توپ را به ولکات رساند اما او از این موقعیت استفاده نمیکند و تا اینجای کار دو گل را از دست میدهد تا بازی با همین نتیجه به پایان برسد.