یوفا سی ال – سرمربی آرسنال به هواداران تیمش قول داد چهارشنبه دیدار زیبایی را از توپچی‌های شهر لندن برابر پاری سن ژرمن شاهد باشند.

آرسنال و پاری سن ژرمن فردا ۳/۲/۹۵ در پنجمین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا در حالی برابر هم به میدان می‌روند که صعود دو تیم قطعی شده و این دو تیم برای صدرنشین در گروه رقابت خواهند کرد.

هم رمزی و هم والکات سلامت‌شان را به دست آورده‌اند و من فکر نمی‌کنم مشکص خاصی برای این دیدار داشته باشند. همچنین سانچس نیز کاملا آماده است و مشکلی برای بازی نخواهد داشت. من هیچ وقت در تمام دوران مربی‌گری‌ام بازیکنی را مجبور نکردم که برای یک تیم بازی کند. هر کس کوچک‌ترین ناراحتی یا دردی دارد می‌تواند بازی نکند. با این حال الان خیلی خوشحالم که دستم خیلی باز است و همه را در اختیار دارم.

سرمربی آرسنال در ادامه گفت: هنوز درباره ترکیب تیمم تصمیمی نگرفته‌ام و نمی‌دانم چه بازیکنانی را به میدان خواهم فرستاد ولی هواداران آرسنال مطمئن باشند چهارشنبه شب یک بازی زیبا و تماشایی از تیم‌شان خواهند دید. ما حریف را به خوبی آنالیز کردیم و کاملا آماده این بازی حساس هستیم. می‌دانیم که برای سرگروه شدن نباید شکست بخوریم و باید بتوانیم حریف‌مان را شکست دهیم. برای آرسنال خیلی مهم است که بتواند در گروه تیم اول باشد چرا که حریف بهتری در مرحله بعد خواهیم داشت. تجربه ما در فصول قبل به ما می‌گوید که اول شدن در گروه تا چه اندازه اهمیت دارد.