یوفا سی ال – دیلی میل در گزارشی اختصاصی اعلام کرده است آرسن ونگر هدف رئال مادرید در فصل گذشته بوده است و او یکی از کاندیدای بالقوه جانشینی زیدان می باشد. رئال اخیرا دوبار برای استخدام آرسن ونگر تلاش کرده است اما ونگر به قرارداد خود با آرسنال وفادار بوده و پیشنهاد آنها را رد کرده است.

رئال مادرید مدت طولانی است که به آرسن ونگر علاقمند است و دوباره فصل پیش نسبت به او ابراز علاقه کرده است، آنها او را بعنوان جانشین زیدان در آینده می بینند.

زیدان ژانویه گذشته بعد از اخراج رافا بنیتز بعنوان مربی کهکشانی ها انتخاب شد. اما رییس باشگاه رئال مادرید فلونتینو پرز به فکر آینده رئال است در صورتی که زیدان نتواند کارش را بدرستی ادامه دهد. زیدان رئال را قهرمان لیگ قهرمانان اروپا کرد و این کافی بود که اسطوره فرانسوی در سانتیاگو برنابئو باقی بماند.

اسپورت میل افشا کرده است آرسن ونگر در لیست کاندیداهای بالقوه مربیگری رئال می باشد. ونگر نیز از علاقه رئال آگاه است.

رئال سال هاست که به ونگر علاقمند است و دو بار تلاش کرده است او را از شمال لندن به اسپانیا ببرد. اما وفاداری مرد فرانسوی به توپچی ها باعث رد کردن پیشنهاد آنها شده است.

آرسن ونگر بیستمین سال مربیگری خود در آرسنال را سپری می کند و موفقیتش با آرسنال باعث شده است هدف باشگاه های بزرگ قرار گیرد. سال گذشته وی تاکید کرد او در شرایط خیلی سخت طی دوران نامطمئنی که آنها در انتقال از هایبوری به امارات دیده اند، در آرسنال مانده است.