آسیلیو میگوید اینتر با هیچ مربی ای برای جانشینی دی بوئر تماس نداشته است .

آسیلیو

یوفا سی ال – طی نشست امروز سران باشگاه اینتر میلان امروز یک روز مهم برای مسائل مالی این باشگاه بود . پیرو آسیلیو مدیر ورزشی اینتر در خصوص اوضاع این روزهای نراتزوری ها به خبرنگاران گفت :

“ما به طور کلی ، دو و شاید سه مسابقه را نا امید کننده و بد ظاهر شدیم . پیشرفت از طریق شکستها اتفاق می افتد . شغل ما این است که فراتر از نتایج را نگاه کنیم . ما مسائل را در عمق بیشتر از آنچه شما در روزنامه ها میخوانید تجزیه و تحلیل میکنیم . ما به عملکرد تیم نگاه میکنیم و هر جنبه ای را آنالیز میکنیم تا ببینیم چگونه میتوانیم پیشرفت کنیم . اینتر در هربازی به طور میانگین ۱۰ تا ۱۵ بار به سمت دروازه ی حریف حمله میکند .

ما یک تیم خوب و یک مربی فعال داریم . هرگز او را بخاطر نتایجش مورد بازخواست قرار نداده ایم و از پروژه ی او حمایت میکنیم زیرا اعتقاد شدید به پروژه ای او داریم و آن میتواند موفقیت آمیز باشد . مربی تیم آرام تر از آنچه شما فکر میکنید بوده و ما همواره اعتمادمان را به او از جمله در رسانه ها به طور قطع بیان کرده و آن را ثابت کرده ایم . خیلی از افراد خود را برای سرمربیگری در اینتر پیشنهاد میدهند و این شغلی است که همه میخواهند به آن برسند چرا که متفاوت است .

با هیچکسی تماس نگرفته ایم . فرانک دی بوئر مربی اینتر است و او تنها نیست . ما همواره و هر روز در کنار تیم ، مربی و دستیارانش هستیم . در این تابستان آنچه در مورد روبرتو مانچینی اتفاق افتاد غیر قابل پیش بینی بود . اما برنامه ی روشنی داریم . ما از دی بوئر و ایده های تاکتیکی اش حمایت میکنیم . ”

در ادامه سخنان اسیلیو در مورد وضعیت گابی گل از او سوال شد :

” او جوان بوده و بسیار مستعد رشد و بشدت مشغول کار و تمرین است .گابی گل فردی فروتن بوده که تمایل زیادی به یادگیری دارد ، زمان بازی او فرا خواهد رسید “