یوفا سی ال – ماسیمیلیناو آلگری سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری پیش از بازی با میلان در خصوص شرایط تیمش صحبت کرد.

دو تیم بزرگ فوتبال اروپا، یوونتوس و میلان، فردا در سن سیرو به مصاف هم خواهد رفت. بیانکونری مثل همیشه در صدر جدول قرار دارد و میلان هم شرایط خوبی پیدا کرده و اکنون در رتبه سوم به سر می برد.

آلگری در کنفرانس خبری به اهالی رسانه گفت :

در ابتدا می خواهم به میلان تبریک بگویم به خاطر فصل عالی که داشته اند. آنها بازیکنان جوانی دارند که می توانند آینده ایتالیا را شکل دهند. آنها اکنون مربی خوبی نیز در اختیار دارند. من از شرایط آنها خوشحالم زیرا در نهایت این جوانان ایتالیایی هستند ک فرصت رشد پیدا می کنند.
بازی میلان و یوونتوس همیشه دیداری بزرگ و دشوار است. ما نیاز داریم تا از لحاظ فنی قوی باشیم.

آلگری در مورد وضعیت مصدومان نیز گفت :

مشکل مانژوکیچ حل شده و برای فردا آماده است. کیه لینی نیز در آستانه بازگشت به تیم است. مارکیزیو در دیدار تدارکاتی که داشتیم ۶۰ دقیقه بازی کرد. همچنین ما وضعیت روگانی را نیز زیر نظر داریم.

مکس ادامه داد:

فردا با چهار دفاع بازی خواهیم کرد. بارتزالی، بونوچی، بن عطیه و اورا چهار مدافع ما خواهند بود . لیخشتاینر در مقابل اودینزه بسیار خوب بازی رد. دنی آلوز هم در نیمه دوم مقابل لیون خوب بود. همچنین کوادرادو شایسته این است که بازی را از ابتدا اغاز کند اما من نیاز به بازیکن هایی بر روی نیمکت دارم که بتوانند نتیجه بازی را تغییر دهند. میرالم پیانیچ از فصل خوبی که دارد لذت می برد. او بازی ها را برای ما تغییر می دهد ولی هنوز هم می تواند بهتر شود. دیبالا و هیگواین فردا در کنار هم بازی خواهد کرد اما مانژوکیچ نیز ممکن است برای دقایقی بازی کند. همچنین ممکن است کین فردا بازی کند. امیدوار هستم پیاتسا نیز به زودی به تیم بازگردد.

سرمربی یووه در پایان در مورد بوفون نیز گفت:

بوفون یک دروازه بان ثابت شده طی ۲۰ سال گذشته است و نه تنها در دیدار مقابل لیون.