یوفا سی ال – ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس ایتالیا که تیمش امسال با وجود صدر نشینی در سری آ و تقریبا قطعی کردن صعودشان به دور حذفی لیگ قهرمانان آن صلابت گذشته را ندارد از اهداف و شرایط بازیکنان و مجموعه اش گفت.

مکسی عنوان کرد :

این فصل فصلی جالب است که باید شور و اشتیاق و انگیزه تا آخر باقی بماند، در حال حاضر من باید به عدد ۶ فکر کنم که می تواند باعث کسب ششمین اسکودتوی متوالی ما باشد.

هواداران یووه هم باید چنین شور و اشتیاقی بعد از کسب این عنوان داشته باشند، کسب ششمین اسکودتوی متوالی یک افسانه است که دست یافتن به آن آسان نیست.

الگری در ادامه گفت :

بعضی چیزها بدیهی نیست، همانند کسب ۱۰ پیروزی از ۱۲ بازی که ما در ابتدای فصل ان را انجام دادیم. هواداران ما باید بدون آنکه چیزی را قطعی و نهایی کنند، از این شرایط لذت ببرند.

او در پاسخ به رقابت با تیمی نظیر بارسا گفت:

یوونتوس، یوونتوس است، بارسا، بارسا است و بایرن مونیخ هم بایرن مونیخ. ما باید به کار خود متمرکز شویم و بر روی نقاط قوت خود کار کنیم تا موفق شویم.

هرنانس:

او بازی های خوبی انجام می دهد اما انتقادات بر روی او به نظر من ناعادلانه است. برخی از بازیکنان مورد انتقاد شدید قرار می گیرند به دلیل اینکه کارهایی فراتر از ظرفیت آنها انتظار دارند. شما نمی توانید از پاتریس اورا و ساندرو یک مدل انتظارات داشته باشید و هر بازیکنی شرایط خاص خود را دارد و ویژگی های متفاوت.

هیگواین:

او یک مهاجم کامل است که وضعیت خط حمله ی شما را گارانتی خواهد کرد و توانایی های زیادی دارد.

سیستم ۴‐۳‐۳ در مقابل کیه وو:

ما یک تیم هستیم و در هر بازی ممکن است شرایط متفاوتی داشته باشیم و باید سیستم های متنوعی را امتحان کرده باشیم. ما نمی توانیم با یک سیستم بازی ها را ادامه دهیم.

در آخر، از الگری سوال شد که بازیکنی را نام ببرد که می تواند در سال ۲۰۱۷ سردسته بازیکنان یوونتوس باشد:

پیاتسا.