یوفا سی ال – ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس در کنفرانس پیش از بازی با لیون حاضر شد و به سوالات اهل رسانه پاسخ داد.

باید دیدار برابر لیون را پیروز شویم تا خیالمان تا حدودی آسوده شود و برای تحقق این امر باید در زمین بازی متمرکز باشیم.

شرایط کلودیو مارکیزیو چگونه است؟

مارکیزیو فردا از ابتدا بازی خواهد کرد. او نیاز به استراحت در آخر هفته داشت و اکنون آمده بازی کردن است. بازی کردن خدیرا و مارکیزو باهم؟ باید صبر کنیم تا بینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. همینطور در خط دفاع به جز کیه لینی تمامی مدافعان ما حضور دارند و در وضعیت مناسبی هستند. اورا نیز ممکن است در بازی فردا به میدان برود.
یک صدمین بازی کاپیتان بوفون در لیگ قهرمانان اروپا ؟

بوفون یک بازیکن جهانی و خارق العاده است که برای ۲۰ سال اثبات کرده بهترین دروازه بان دنیا می باشد. طبیعی است که ما هنوز می توانیم بهتر شویم چون تازه در ابتدای فصل هستیم. هدف ما این است که در ماه مارس همچنان در لیگ و اروپا در کورس قهرمانی باشیم. ولی تا آن زمان باید مسیری را طی کنیم. ما هنوز از گروه صعود نکرده ایم پس نباید به قهرمانی در اروپا فکر کنیم چون فوتبال خطرات و اتفاقات عجیب و غریب خود را دارد.

جدال با تیم سخت کوش فرانسوی ؟

مسلما نباید آنچه که در دیدار رفت در خارج از خانه انجام داده ایم را در این بازی نابود کنیم. اما این تازه قدم اول است و سپس قدم دوم را در پیش داریم که صدرنشینی در گروه می باشد. بعد از آن می توانیم به ماه مارس و بازی های پایانی فکر کنیم چون در آن زمان شرایط کاملا متفاوت خواهد بود. پس ما فردا هدف اول را در پیش داریم، سپس برای دومین هدف می جنگیم و پس از آن سومین هدف که هدف کلی برای فصل است. در این میان سوپر کاپ را نیز در دوحه داریم و بعد از آن به تعطیلات می رویم و به امید دیدار در سال آینده.

شرایط کنونی تیم ؟

تیم در وضعیت خوبی قرار دارد و ما یک روز استراحت بیشتر داشتیم. خدیرا خوب است و بازی خواهد کرد. بن عطیه هم بهتر است ولی در مورد بازی کردن او باید تصمیم گیری کنیم که بعد از تمرین فردا صبح خواهد بود. ما نیاز به عملکرد خوبی داریم و اگر افتخاری کسب شود، فقط برای من نیست و باشگاه و همه هواداران نیز در آن سهیم هستند.