یوفا سی ال – ماکسیمیلیانو آلگری ، سرمربی یوونتوس در کنفراس خبری پیش از بازی با دیناموزاگرب گفت که تیمش فردا با رویکرد بهتری نسبت به بازی قبل  آغاز می کند و هیگواین می تواند برگ برنده تیمش باشد.

آلگری گفت :

“هدف ما مثل همیشه کسب پیروزی و ۳ امتیاز حساس مسابقه است. باید هربازی را در لحظه در نظر بگیریم و اینکه چه موقع واکنش نشان دهیم. در حال حاضر نمی دانم چه امتیازی برای سرگروهی کافی است، فقط این را می دانم که بازی فردا آسان نخواهد بود، همیشه بازی کردن در اروپا مشکل است و کسب پیروزی در خارج از خانه مشکل تر. رویکرد ما در بازی فردا باید بهتر باشد تا بتوانیم موفق شویم.

هنوز تصمیم قطعی خود را در مورد ترکیب بازی نگرفته ام اما هر کس در زمین باشد نشان داده که ارزشش را دارد و برای آن سخت تلاش کرده، هیگواین فردا بازی می کند و امید زیادی به درخشش او دارم ، برای بهترین استفاده لازم از او هنوز به زمان نیاز دارم .گونزالو یکی از بهترین مهاجمان جهان است و تجربه بازیکنانی مثل دنی آلوز و هیگواین می تواند به تیم کمک کند. تنها چیزی که مرا اذیت می کند این است که می گویند یووه باید در هر بازی ۵ گل بثمر برساند اما این فوتبال است و با پلی استیشن خیلی تفاوت دارد.”