یوفا سی ال – مکس آلگری سرمربی یوونتوس پس از پیروزی ۳ بر ۰ برابر پسکارا عنوان کرد که این پیروزی روحیه خوبی پیش از دیدار حساس لیگ قهرمانان به شاگردانش می دهد.

بیانکونری شب گذشته کار نسبتا آسانی داشت و توانست با گل های خدیرا ، مانژوکیچ و هرنانس بازی را ۳‐۰ پیروز شود. الگری در کنفرانس پس از بازی به خبرنگار اسکای اسپورت گفت:

ما نباید هنگام در اختیار داشتن توپ عجول باشیم، چرا که در این صورت خطر ضدحمله وجود دارد، وقتی که بازی را ۳‐۰ جلو هستیم باید وضعیت را بهتر کنترل کنیم تا انرژی مان ذخیره شود.

الگری با استفاده از چرخش بازیکنان چندین بازیکن اصلی را در آستانه ی دیدار سه شنبه استراحت داده بود، اما با این حال تلاش کرد که فشار را روی تیم سویا بیندازد.

من باز هم تاکید می کنم که بازی بیشتر از اینکه برای ما اهمیت داشته باشد برای سویا مهم است. اگر ما نتوانیم در بازی اخرمان در خانه دیناموزاگرب را شکست دهیم، دیگر لایق حضور در لیگ قهرمانان نیستیم. جیجی بوفون تازه از بازی های ملی برگشته است، میرالم پیانیچ پایش ضرب دیده بود و من ترجیح دادم به او استراحت دهم. من همواره گفته ام که تیم با بردن بازی های اینچنینی و کسب امتیازات مهم قهرمان می شود. مهم تر از همه من از اینکه یک کلین شیت ثبت کردیم هم خوشحالم.

مکس ادامه داد:

من از هرنانس راضی هستم، او بازیکن حرفه ای و مهربانی است. در عین حال پسر خوبی است که همواره عملکردی راضی کننده از خود به جای می گذارد. او مثل همه ی بازیکنان به اعتماد به نفس نیاز دارد. تیم فروتنی و احترام فوق العاده ای برابر پسکارا از خود به نمایش گذاشت. بازی آسانی نبود، چرا که آنها از همون خط حمله پرس می کردند و از نظر تاکتیکی هم منظم بودند.

او در پایان گفت: ‌

فکر می کنم که گنسالو ایگوایین عملکرد فوق العاده ای داشت و او خود را فدای تیم کرد و به سختی تلاش نمود. این ۳ امتیاز به اندازه ی ۳ امتیازی که برابر ناپولی به دست آوردیم و ۳ امتیازی که برابر میلان به دست نیاوردیم اهمیت دارد. اجازه بدهید در مورد کَندن خودمان از بقیه در صدر جدول صحبت نکنیم، چون رم و میلان هنوز بازی نکرده اند.