یوفا سی ال _ دو تیم اتلتیکو و بایرن مونیخ دیشب در ورزشگاه ویسنته کالدرون شهر مادرید به مصاف هم رفتند که این بازی را نهایتا تیم مادریدی با یک گل به سود خود پایان رساند .

بعد از بازی دو تیم نشریه فور فو تو به مصاحبه ای با کارلتو پرداخته است که در این گفتگو کارلو آنجلوتی تاکید کرد که باید تلاش بیشتری را برای چنین بازی هایی انجام دهیم .

“بازی تقریبا در دست ما بود اما اراده ی کافی را نداشتیم. توپ های زیادی را لو دادیم و خیلی آرام بازی کردیم.طبق انتظاری که داشتم بازی دشواری بود، وقتی توپ را از دست دادیم آنها روی ضد حمله بسیار موثر کارمیکردند .آنها موفق به گلزنی شدند و ما نیز قصد داشتیم آن گل را جبران کنیم اما به اندازه ی کافی سرعت نداشتیم و نتوانستیم” .

بخش دیگری از صحبت های آنجلوتی نیز به شرح زیر است :

“هیچ کس دوست ندارد که شکست بخورد زیرا که شکست همیشه تاسف انگیز است.باید مجددا بازی را آنالیز کنیم و ببینیم کجای کار اشتباه کرده ایم و آن را برطرف سازیم و بعد به سمت جلو پیش برویم. برای اینکه در صدر گروه قرار گیریم باید اتلتیکو را در بازی برگشت شکست دهیم پس هنوز هم شانس این را داریم که به عنوان صدرنشین صعود کنیم،فقط باید به بازی سرعت بدهیم. در این مسابقه نمایش نسبتا خوبی داشتیم و امیدواریم روز به روز بهتر شویم” .