آندرس اینیستا هافبک میانی بارسلونا قبل از بازی با دیپورتیوو لاکرونیا در مورد رویارویی برابر مربی سابق خود حرف های جالبی زده،او میگوید مصاف مقابل پپ گواردیلا یک مسابقه ویژه است.

به نقل از مجله خبری آنلاین espnfc : اینیستا میگوید بازی با پپ مانند زمانی که در بایرن مونیخ بود همیشه برای من جذاب است. من در کنار گواردیولا جام های زیادی را برنده شدم پپ به بازیکنانش درباره تاکتیک تیم توضیحات زیادی می دهد ضمن اینکه تیم های او همیشه نقشه خاصی را دنبال میکنند. مردم همیشه دوست دارند بدانند ما اینجا چه کارهایی انجام می دهیم. در دو سالی که از آمدن انریکه می گذرد ما جام های زیادی فتح کردیم با این حال به دنبال کسب جام های بیشتر هستیم در هر فصل از صفر شروع می کنیم و اهداف و نقشه های متفاوتی در سر داریم.

امسال هم سعی می کنیم برای فتح جام ها چند گانه بجنگیم. مدت طولانی است که دچار مصدومیت بدی نشدم و مورد اعتماد مربیم و همبازیانم بودم و هر سال سعی کردم پیشرفت کنم. احساس و امید من این است که به بازی کردن در این سطح ادامه دهم. باید ببینیم چقدر می توانم ادامه دهم.

در ابتدا من و انریکه با هم همبازی بودیم اما الان شاگرد او هستم. رابطه ما خیلی گرم است و ما در هر زمینه ای چه فوتبالی چه غیر فوتبالی با یکذیگر گفتگو صمیمانه ای داریم. با این حال آخرین تصمیم گیری به عهده لوییس است و ما بازیکنان باید به نظر او احترام بگذاریم. سبک و اهداف ما در بارسلونا همیشه پیروزی و کسب جام های متعدد همراه با بازی زیبا بودو فکر نمیکنم این روش تغییری بکند. روش های مختفی برای رسیدن به اهداف مان وجود دارد اما فلسفه باشگاه تغییری نخواهد کرد.

گفتنی است که در این بازی آندرس اینیستا ۶۰۰ امین بازی است که با لباس بارسلونا به میدان می رود.