یوفا سی ال – شاید از تعطیلی لیگ باشد، اما حداقل در ایتالیا تمامی نشریات اعتقاد دارند که بپه ماروتا به امضای قرارداد با جانلوییجی دوناروما علاقه مند است و می خواهد از روابطش با مدیر برنامه این بازیکن استفاده کند.

مصاحبه مرموز بپه ماروتا، در مورد پیدا کردن جانشین برای جانلوییجی بوفون، این اخبار را بیش از پیش داغ کرده است. ماروتا در مصاحبه با اسکای گفت که با اینکه کار دشواری برای میراث بوفون دارد، کادر مدیریتی یوونتوس تلاش خواهد کرد دروازه بانی در همین سطح و البته ایتالیایی، به تیم اضافه کند.

ماروتا همچنین در بخش دیگری از مصاحبه تاکید کرد که دروازه بان تیم ملی ایتالیا در بیست سال اخیر همیشه یک یوونتوسی بوده و این داستان بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ هم ادامه خواهد داشت.

نکته مهم در مورد قرارداد جانلوییجی دونارومای ۱۷ ساله این است که قرارداد این بازیکن تا تابستان ۲۰۱۸ اعتبار دارد، دقیقا همان زمانی که بوفون اعلام کرده از دنیای فوتبال کناره گیری خواهد کرد. با توجه به اینکه مدیر برنامه دوناروما، مینو رایولایی است که رابطه نزدیکی با یوونتوس دارد و دیگر استعداد مهم ایتالیا، مویزه کین تحت قرارداد بیانکونری ست، خبرنگاران ایتالیایی علاقه دارند که این داستان را هم جدی بگیرند. سابقه رایولا در نقل و انتقالات نشان می دهد که وی به سورپرایز کردن سایرین علاقه دارد.

برخی از خبرنگاران، الگو بودن بوفون برای دوناروما را دلیل دیگری برای این مسئله می دانند و شبکه پرمیوم دوباره مستندی را که دروازه بان میلان در آن نشان می دهد پیراهن #بوفون را در کمد خانه اش نگه می دارد، پخش کرده است.