یوفا سی ال – این روز ها اتلتیکویی ها دوست دارند با اختلاف حریف های خود را ببرند! از هفته دهم سری مسابقات لالیگای اسپانیا اتلتیکومادرید با ۴ گل از سد حریف خود گذشت.

شرح گل ها:

(اتلتیکو مادرید) دقیقه ۷ : اتلیتیکو بازی را حجومی آغاز کرد و توانست در همان ابتدای بازی دروازه مالاگا را باز کند. گریژمان با پاس زیبای خود کاراسکو را صاحب توپ کرد و او هم با یک دریبل مدافع رو به روی خود را برداشت و با یک شوت سنگر کامنی را فرو ریخت.

(اتلتیکو مادرید) دقیقه ۲۴ : اشتباه در دفاع مالاگا باعث شد تا توپ به گامیرو برسد و این مهاجم هم راهی جز گل کردن این توپ نداشت.

(مالاگا) دقیقه ۳۱ : این بار مالاگایی ها بودند که توانستند دروازه اوبلاک را باز کنند.  ضربه آزاد زیبای ساندرو رامیرز از گوشه محوطه جریمه به طاق دروازه وارد شد.

(اتلتیکو مادرید) دقیقه ۴۴ : حرکت تیمی فوق العاده بازیکنان اتلتیکو با پاس فوق العاده گریزمان برای گامیرو همراه شد تا مهاجم فرانسوی گل دوم خود و سوم تیمش را به ثمر برساند.

(مالاگا) دقیقه ۶۴ : مالاگا که با ده نفره شدن اتلتیکو جلو کشیده بود، روی ضربه کرنر ارسالی از سمت راست و با ضربه سر کاپیتا کاماچو و البته عکس العمل ضعیف اوبلاک به گل دوم رسید.

(اتلتیکو مادرید) دقیقه ۸۶ : ضد حمله سریع بازیکنان اتلتیکو باعض به ثمر رساندن گل چهارم آنها شد. کاراسکو بعد از طی کردن نیمی از زمین توانست به راحتی دروازه مالاگایی ها را باز کند.

آمار بازی: