یوفا سی ال – شاگردان دیگو سیمئونه توانستند در یکی از بهترین نمایش هایشان در فصل جاری، گرانادا را تحقیر کنند.

شرح گل ها :

دقیقه ۱۸: گل برای گرانادا! ایساک کوئنکا، بازیکن سابق بارسلونا روی شوتی دیدنی از پشت محوطه جریمه دروازه یان اوبلاک را باز کرد.گلی که کاملا بر خلاف جریان بازی به ثمر رسید.

دقیقه ۳۴: گل تساوی برای اتلتیکو! روی کرنر ارسالی از سمت راست بود که توپ در شلوغی محوطه جریمه به کاراسکو رسید تا او نیز با شوتی محکم دروازه گرانادا را باز کند.

دقیقه ۴۵: گل دوم برای اتلتیکو و کاراسکو! ستاره بلژیکی روی پاس آنخل کوریا در گوشه محوطه جریمه صاحب توپ شد و با ضربه‌ای نه چندان محکم که در بین راه به مدافع گرانادا هم برخورد کرد، گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند.

دقیقه ۶۲: بازهم کاراسکو! این بار ستاره بلژیکی روی پاس گریزمان با ضربه‌ای زیبا از درون محوطه جریمه هت‌تریک خود را کامل کرد.

دقیقه ۶۴: این بار نوبت نیکو گایتان تازه‌وارد بود تا با استفاده از توپی که روی حرکت در عمق زیبای فلیپه لوئیز به او رسیده بود، برای چهارمین بار دروازه اوچوا را باز کند.

دقیقه ۸۲: کاراسکو این بار در نقش گلساز ظاهر شد و با پاس خود نیکو گایتان را در موقعیت مناسبی قرار دارد. مهاجم آرژانتینی هم به خوبی از این موقعیت استفاده کرد و گل دوم خود و گل پنجم روخی بلانکو را به ثمر رساند.

دقیقه ۸۵: آنخل کوریا بالاخره در این بازی گلزنی کرد. شوت زیبای زمینی او از پشت محوطه جریمه در کنج دروازه گرانادا قرار گرفت.

دقیقه ۸۷: تیم نگون‌بخت گرانادا هر دقیقه باید منتظر یک گل باشد! این بار روی ضدحمله سریع اتلتیکو و دریبل‌های کاراسکو توپ با برخورد به مدافعان گرانادا جلوی پای تیاگو افتاد تا او نیز با ضربه محکم پای چپ خود هفتمین گل شاگردان سیمئونه در این بازی را به ثمر برساند.

آمار و ارقام بازی :

با این نتیجه اتلتیکومادرید همچنان صدرنشین ماند.

گزارش تصویری :