یوفا سی ال – رئال مادرید با درخشش و هت تریک شگفت انگیز رونالدو توانست اتلتیکوی سیمئونه را در خانه اش در هم بکوبد و در آخرین دربی لالیگا در ویسنته کالدرون، نمایشی تاریخی را از خود به جای گذاشت.

در فصلی که رونالدو بیش از همیشه مورد انتقاد بود، یک انتقام تاریخی از سیمئونه گرفت. تقریبا دو سال پیش، رئال مادرید در ویسنته کالدرون با نتیجه چهار بر صفر شکست خورد و کریستیانو به علت جشن تولدش پس از بازی مورد انتقاد گرفت اما ابرستاره پرتغالی در مقابل فشارها مقاومت کرد و حالا پس از دو فصل انتقامش را را از اتلتیکو گرفت.

شرح گل ها :

دقیقه ‘۲۳ (۱-۰)(کریستیانو رونالدو): ضربه ایستگاهی به دست آمده برای رئال مادرید پشت محوطه با شوت تماشایی رونالدو همراه شد که توپ در میانه میدان به یکی از بازیکنان برخورد کرد و با تغییر مسیر جزئی درون دروازه اوبلاک قرار گرفت تا ششمین گل فصل وی ثبت شود.

دقیقه’۷۱ (۰-۲)(کریستیانو رونالدو): کریستیانو رونالدو در محوطه جریمه با تکل بلند ساویچ نقش بر زمین شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد؛ ستاره پرتغالی پشت توپ قرار گرفت و خلاف جهت حرکت اوبلاک برای دومین بار دروازه اوبلاک را باز کرد تا با رکورد دی استفانو نیز برابری کند.

دقیقه ‘۷۷ (۰-۳)(کریستیانو رونالدو): و هت‌تریک و رکورد شکنی اعجوبه پرتغالی در آخرین دربی لالیگایی در ویسنته کالدرون؛ پاس پشت دفاع ایسکو با فرار بیل از سمت چپ همراه شد و پاس این بازیکن به مقابل دروازه را رونالدو با یک بغل پا وارد دروازه کرد تا در کنار مسی و سوارز آقای گل لالیگا باشد و ۳۹ـمین هت‌تریک خود با پیراهن رئال مادرید را ثبت کند.

رئال حالا ۹ امتیاز با اتلتیکو و چهار امتیاز با بارسلونا فاصله دارد و تحت هر شرایطی تا ال کلاسیکو صدرنشین است. اتلتیکو هم به نظر می رسد که امسال باید لالیگا را فراموش کند و امیدوار باشد که در چمپیونزلیگ و کوپا به رئال نخورد تا شانس رسیدن به فینال را داشته باشد. سیمئونه بیش از هر کسی دوست داشت که آخرین دربی ویسنته کالدرون را ببرد اما این بار دلقک بازیهایش کنار زمین هم نتوانست باعث پیروزی تیمش شود.

آمار بازی :