یوفا سی ال – ۴ دربی مهیج در انگلیس، آلمان، اسپانیا و ایتالیا بعد از مسابقات ملی در انتظار دنیای فوتبال است. همان چیزی که یک طرفدار مشتاق فوتبال منتظر آن است.

پیکارهای باشگاهی فوتبال بعد از وقفه‌ یک هفته‌ای که به خاطر برگزاری دیدارهای دوستانه و مقدماتی جام جهانی بود، در اروپا در حالی آغاز می‌شود که فوتبال‌دوستان ۴ دربی مهیج را ابتدای هفته آینده شاهد خواهند بود.

مطابق برنامه ۴ دوئل پرالتهاب و هیجان‌انگیز در انگلیس، آلمان، اسپانیا و ایتالیا انجام خواهد شد که شمار زیادی از هواداران را به ورزشگاه یا پای گیرنده‌های تلویزیونی خواهد کشاند.

در انگلیس و شنبه در جریان مسابقات هفته دوازدهم لیگ برتر نبرد همیشه تماشایی منچستریونایتد و آرسنال انجام خواهد شد. مصافی که شیاطین سرخ در اولدترافورد میزبان توپچی‌های لندن خواهند بود. جدالی که باورهای مورینیوی آقای خاص را برابر مربی لبریز از تجربه‌ای همچون آرسن ونگر قرار می دهد.

اما در آلمان، جدال هیجان انگیز و تماشایی بورسیادورتموند و بایرن مونیخ انجام می‌شود. نبردی که دورتموند در چارچوب مسابقات هفته یازدهم بوندس‌لیگا، در زیگنال ایدونا پارک میزبان است و توماس توخل را مقابل کارلو آنچلوتی، قرار می‌دهد.

در اسپانیا دربی شهر مادرید  انجام می‌گیرد.در روز شنبه و از هفته دوازدهم، اتلتیکو میزبان رئال در ویسنته کالدرون خواهد بود. و یکبار دیگر دیگو سیمئونه به استقبال از یاران زین‌الدین زیدان خواهد رفت.

در ایتالیا نیز دربی میلانی‌ها در روز یکشنبه، کانون توجه همه هواداران می‌شود. جایی در که سن‌سیرو ، آ.ث‌  آماده پذیرایی از اینتر خواهد شد.