یوفا سی ال – کریستین اریکسن هافبک و بازیساز تیم تاتنهام انگلیس اعتقاد دارد که این تیم علاوه بر مربی توانمندی چون پوچتینو ، از بازیکنان هماهنگ و سطح بالایی تشکیل شده که هدفش موفقیت و پیشرفت است .

طی گزارشی که سایت رسمی باشگاه تاتنهام اعلام کرده، با وجود تغییرات بسیار در ترکیب این تیم، کریستین اریکسن معتقد است که اشتیاق و میل بازیکنان تاتنهام برای بازی در بهترین فرم خود در صورت نگرش سرمربی به آن ها، باعث پیشرفتشان شده است.

همه ما می خواهیم بازی کنیم . کل تیم به دنبال پیروزی هستند. تیمی قدرتمند در اختیار داریم و حتی اگر در مواردی برخی بازیکنان بر روی نیمکت می نشینند، بازیکنان جانشین به خوبی قادر هستند تا جای آن ها را پر کنند چون کیفیت فنی بالایی دارند. بازیکن ها قابلیت بازی در پست های مختلف را دارند. مثلا سون هیونگ مین می تواند در پست مهاجم نیز به خوبی بازی کند. سبک بازی او نسبت به هری کین و یا وینسنت یانسن متفاوت است و در بازی روز یکشنبه منچسترسیتی فضاهای زیادی در اختیار ما گذاشت که او به خوبی از آن ها استفاده کرد. اکنون بازیکن ضعیفی در تیم ما وجود ندارد و نتیجه آن این است که ما را قدرتمند تر از پیش خواهد کرد. در این فصل به دنبال قهرمانی در لیگ هستیم.