یوفا سی ال – سرمربی مشهور آس رم می گوید تیمش با وجود شکست در مقابل فیورنتینا بازی خوبی به نمایش می گذارد و در مسیر درستی قرار گرفته است.

لوچیانو اسپالتی در کنفرانس قبل از بازی با کروتونه گفت :

ما در برابر فیورنتینا خوب کار نکردیم اما من پیام های مثبتی از این دیدار دریافتم. پیش از دیدار با فیورنتینا گفتم ما در مسیر درستی قرار داریم و باید همین مسیر را ادامه دهیم. باید مالکیت بیشتری روی توپ داشته باشیم و کنترل زمین را در دست بگیریم تا بتوانیم خطرناک تر باشیم به ویژه در فاز حمله.
الشراوی یک وینگر خوب و تکنیکی است. او سریع است و دوست دارد در سمت چپ بازی کند اما فکر می کنم در دو سمت خوب کار می کند. ژرسون با ۱۵ میلیون یورو از برزیل خریداری شد اما هنوز در سری آ به میدان نرفته اما کیفیت بالایی دارد. باید صبر کنیم هر چه زودتر با اوضاع تیم هماهنگ شود قطعا به زودی در ترکیب قرار می گیرد اما باید کمی سریع تر باشد. در بازی با ویکتوریا پلژن او بد نبود اما با توجه به عملکرد تیم ترجیح دادم او را تعویض کنم.
همچنین فرمالن قطعا حضور نخواهد داشت شرایط او در حال پیشرفت است. توتی می تواند از ابتدا به میدان برود. در هر بازی می تواند چنین باشد چون تصمیم نهایی همیشه بر عهده من است.