یوفا سی ال – لوچیانو اسپالتی سرمربی تیم آ اس رم پس از پیروزی تیمش مقابل اینتر در جمع اصحاب رسانه حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

اسپالتی به خبرنگار مدیاست پرمیم گفت: پیروزی همیشه میتواند مسائل زیادی را حل کند.
حواشی زیادی راه افتاده بود و تیم در این فصل خیلی خوب کار نکرده است. ما خیلی بی ثبات بودیم، اما این پیروزی به ما اجازه می دهد که دقیق تر کار کنیم و فرصت بدست می آوریم تا با جزئیات بیشتر را کار کنیم.
هر چند وقت یکبار در برخی لحظات بازی کارها درست پیش نمی روند و ما به عنوان افرادی حرفه ای باید تیم را راهنمایی کنیم. گاهی راحت دفاع می کنیم، در برخی دیگر حریف مجبورمان می کند که سخت بدویم و همین خستگی ایجاد می کند.
کاستاس مانولاس پتانسیلی باورنکردنی دارد. از نظر فیزیکی استثنایی است و فقط باید ثبات پیدا کند تا از این ویژگی ها نهایت استفاده را ببرد.

ژکو اغلب مورد انتقاد قرار گرفته، اما امشب هواداران رم از روی صندلی هایشان بلند شدند و او را تشویق کردند.

از ابتدای فصل گفتم که ما به ژکو نیاز داریم. مهاجمی مرکزی که با فیزیک بدنی اش به تیم گزینه های هجومی متفاوتی می دهد. علاوه بر این، ادین توانایی این را دارد که با توپ سریع بازی کند و با پایش این کار را انجام دهد، هر چند بعضی اوقات از جدیت لازم برخوردار نیست.
ادین احساساتی است و آدمی است که به حمایت نیاز دارد. وقتی زمین را ترک کرد، کوروا سود فوق العاده از او تمجید کرد. می داند که چه انتظاری از او دارم: بی رحم تر باشد. ما همگی خوشحال بودیم، بازی را مقابل تیمی بسیار قوی بردیم.

رم می توانست به راحتی گلهای زیادی بزند، اما محمد صلاح از موقعیت ها استفاده نکرد.
صلاح به فوتبال انگلیس تعلق دارد، چون او می تواند ۶۰ متر از شما جلو بزند. از نظر دفاعی خیلی قوی نیست، به همین خاطر تیم باید جبران کند، مخصوصا مقابل تیمی مثل اینتر.

الساندرو فلورنزی پست جدیدی پیدا کرد و در سیستم ۴-۲-۳-۱ هافبک هجومی بود.
در هر جایی که فلورنزی را قرار دهید با استعداد نشان می دهد، چون او می تواند حمله کند و دفاع. او بازیکنی بی نهایت قابل اتکاست.

رم ۱۳ امتیازی شد، پنج امتیاز پایین تر از یوونتوس و یک امتیاز پایین تر از ناپُلی. حالا رمی ها به همراه لاتزیو، میلان و کیه وو سوم هستند.
«هدف ما این است که هر بازی ای را ببریم و بعد ببینیم در چه جایگاهی قرار گرفتیم.