یوفا سی ال – دو تیم اسپورتینگ لیسبون و رئال مادرید امشب به مصاف هم رفتند که تیم رئال در یک بازی سخت توانست ۲بر۱ از سد اسپورتینگ عبور کند.

از گروه شش مسابقات لیگ قهرمانان اروپا که بازی پنجم دور گروهی بود تیم های اسپورتینگ لیسبون و رئال مادرید در لیسبون به دیدار هم رفتند که در پایان تیم رئال مادرید توانست نتیجه قبلی برابر این تیم در برنابئو را اینجا هم تکرار کند.

نکته جالب این بازی رویایی و برگشت کریس رونالدو به جایی که فوتبال خود را مدیون آن است.و هوادارن اسپورتینگ نیز استقبال گرمی از او داشتند.

شرح بازی به صورت زیر است :

نیمه اول:

دقیقه ۲۸ : رئال مادرید به گل اول خود رسید. ضربه آزادی که در گوشه زمین نصیب رئال مادرید شده بود را لوکا مودریچ روی دروازه ارسال کرد. رونالدو اثر کوچکی روی توپ گذاشت و توپ در مقابل دروازه پاتریسیو به رافائل واران مدافع جلو کشیده رسید و مدافع فرانسوی با یک ضربه دقیق توپ را وارد دروازه کرذ.

دقیقه ۳۲ : جلسون مارتینز توپ را برای سزارآماده کرد و او ضربه اش را به سمت دروازه رئال زد. توپ با سر راموس برخورد کرد و راهی کرنر شد.

دقیقه ۴۱ : اسپورتینگ به یک ضربه آزاد رسید. سزار بازیکن برزیلی این تیم توپ را از روی خط دفاع رئال به سمت دروازه روانه کرد اما توپ از کنار دروزه به بیرون رفت.

نیمه دوم :

دقیقه ۵۱ : ضربه برونو سزار، راهی به چهارچوب دروازه رئال مادرید پیدا نکرد.

دقیقه ۶۴ : اخراج ژوائو پریرا شرایط را برای این تیم دشوارتر کرد. خطای شدید پریرا روی کوواچیچ که با یک ضربه به شکم او همراه بود، باعث شد تا داور با کارت قرمز مستقیم، او را از زمین بازی اخراج کند.

دقیقه ۸۰ : خطای هند واضح فابیو کوئنترائو تازه به میدان آمده روی بازیکن حریف، یک ضربه پنالتی نصیب تیم اسپورتینگ کرد و آدرین سیلوا، آن را تبدیل به گل کرد.

دقیقه ۸۴ : روی ارسال سرخیو راموس بود که کریم بنزما که او هم مدت زیادی از آمدنش به میدان نگذشته بود با ضربه سر دروازه حریف را باز کرد و بار دیگر رئال مادرید را پیش انداخت.

آمار بازی دو تیم :