یوفا سی ال _ در هفته دوم از لیگ قهرمانان اروپا دو تیم اسپورتینگ لیسبون پرتغال و لژیا ورشوی لهستان در شهر لیسبون پرتغال رو در روی یکدیگر قرار گرفتند .

این مسابقه در حالی برگزار گردید که تیم اسپورتینگ در بازی قبل در دقایق پایانی مغلوب رئال شده بود و نمایش خوبی را به نمایش گذاشته بود و از آن طرف تیم لژیا در خانه خود توسط دورتموند گلباران شده بود و دو تیم به دنبال اولین پیروزی خود بودند .

نیمه اول:

تیم اسپورتینگ با توجه بازی در خانه خود و همچنین داشتن بازیکنهایی همچون ویلیام کاروالیو و باس دوست کار را بهتر آغاز کرد و می توانست در همان دقایق ابتدایی به گل برسد که ضربه روییز مهاجم کاستاریکایی را گلر تیم لژیا در اختیار گرفت و تیم لژیا نیز چشم به ضد حملات دوخته بود و در چند صحنه دروازه میزبان خود را با خطر مواجه کردند.

تیم اسپورتینگ سوار بر بازی بود تا اینکه براندون روییز سرانجام قفل دروازه لژیا را در دقیقه ۲۷ باز کرد و اسپورتینگ با یک گل پیش افتاد اما این سرانجام کار نبود و باز هم در نیمه اول تیم اسپورتینگ این بار توسط باس دوست هلندی مهاجم فصل پیش وولفسبورگ در دقیقه ۳۹ بازی به گل رسید،این گل روی خلاقیت برناردو سیلوا و گلزنی باس دوست به ثمر رسید، در ادامه نیمه اول نیز دو تیم کاری از پیش نبردند و بازی با همین نتیجه به پایان رسید .

برایان روییز مهاجم کاستکاریکایی اسپورتینگ و زننده گل اول

باس دوست مهاجم هلندی تیم اسپورتینگ  زننده ی گل دوم

نیمه دوم:

در نیمه دوم با توجه به اینکه لژیا با دو گل عقب بود بازی را هجومی آغاز کرد اما حملات آنها با عملکرد خوب مدافعان اسپورتینگ خنثی شدند. و میزبان نیز خود را به آب و آتش نمیزد چون با حاشیه امنیت خوبی پیش بود و بیشتر سعی در آرام کردن بازی و به پایان رساندن با همین نتیجه بود.در ادامه دو تیم در نیمه دوم نتوانستند موقعیت های خطرناکی ایجاد کنند و کاری از پیش نبردند و بازی با همان نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم پرتغالی به پایان رسید تا اولین برد خود را کسب کنند و تیم لژیا نیز با دو باخت در رتبه آخر این گروه جای بگیرد.

با توجه به این نتیجه و تساوی دو تیم دورتموند و رئال،تیم اسپورتینگ با سه امتیاز در رتبه سوم و لژیا بدون امتیاز در قعر جدول قرار گرفت.در این گروه دورتموند و رئال هر کدام با ۴ امتیاز به ترتیب اول و دوم هستند.