یوفا سی ال – ماسیمیلیانو الگری سرمربی موفق تیم یوونتوس پس از پیروزی پر گل تیمش برابر امپولی در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت که تیمش هنوز هم باید پیشرفت کند تا در بازی های مهم لغزشی نداشته باشد.

سرمربی تیم یوونتوس ایتالیا در پایان دیدار تیمش گفت:

ما بازی خوبی داشتیم و می توانستیم در نیمه اول هم به گل برسیم امپولی جسورانه بازی کرد و خطرات زیادی به دلیل کنترل اشتباه توپ، ما را تهدید کردند ولی بعد از گل همه چیز راحت تر شد و توانستیم بر بازی مسلط شویم.

وی ادامه داد:

ما بازیکنان مهمی مثل لیختشتاینر، مانژوکیچ و اورا را نداشتیم و بازی به بازی تصمیم می گیریم. دیبالا به خوبی میان تای لاین ها حرکت می کند و پیاتسا و لمینا هم حضور خوبی در نیمه هجومی میدان داشتند. حالا فرصت استراحت داریم و سپس یک دوره بازی های سخت شامل لیون، میلان و ناپولی را پیش رو خواهیم داشت.

عصبانیت خدیرا؟

او در پایان بازی خوشحال بود چون با ورود لمینا ما سه گل به ثمر رساندیم

او خوشحال بود ؟

خدیرا به دلیل از دست رفتن موقعیت های گل در نیمه اول ناراحت و عصبانی بود. اما این طبیعی است بازیکنانی که بیرون می مانند عصبانی باشند اما من اینجا هستم تا تصمیم گیری کنم. ما تیمی هستیم که برای همه چیز می جنگیم.قبول دارم که سامی مقداری از شرایط آرمانی اش دور شده است.

الکس ساندرو:

او امروز در دفاع بهتر از حمله بود و سانتر بسیار خوبی برای دیبالا داشت. او هنوز جای پیشرفت خیلی زیادی دارد. به اعتقاد من الکس یکی از بهترین ها در پست خودش است.

دفاع ۴ نفره:

در این سیستم می توانیم گسترده تر بازی کنیم

میرالم پیانیچ:

من از عملکرد امروز پیانیچ خیلی خوشحالم. او پاس های خیلی مهمی می داد و در تمامی دقایق بازی کاملا با تمرکز بازی کرد و کیفیت را به فوتبال ما اضافه کرد.

الگری در بخش بعدی گفت:

این ترکیب واقعا فقط برای ۴۰ روز در کنار هم بوده اند که دلیل آن هم رقابت های ملی بوده است. کسب پیروزی تمام چیزی است که محاسبه می شود و بقیه مسائل اهمیت زیادی ندارند.

سرمربی در بخش آخر صحبت های خود در کنفرانس خبری گفت:

کمی مشکل در خط دفاعی داشتیم و در خط میانی هم در حال حاضر توان دفاعی زیادی نداریم. اما در بعضی مواقع مهم است که سرعت را کم کرده و بازی را کنترل کنیم.