یوفا سی ال – از ساعت ۱۴ عصر امروز دو تیم امپولی و یوونتوس در استادیوم کاستلانی امپولی به مصاف هم رفتند و شاگردان آلگری در یک بازی کاملا برتر توانستند با ۲ گل هیگواین و ۱ گل از دیبالا حریف خود را شکست دهند و بر صدر جدول تکیه بزنند.

دو تیم با ترکیب زیر روانه میدان شدند :

 

نیمه اول :

بازی در ابتدا تقریبا متعادل آغاز شد و توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود. اما به مرور زمان این یووه بود که کنترل بازی را در دست گرفت. در دقیقه ۹ ، سامی خدیرا روی پاس زیبای پیانیچ با دروازبان حریف تک به تک شد اما با بدشانسی توپ سامی به تیرک دروزاه خورد. در ادامه باز هم یووه بود که فشار بیشتری بر امپولی وارد می کرد. در دقیقه ۱۹ شوت خوان کوادرادو به بیرون رفت. در دقیقه ۳۵ باز هم پیانیچ ، کوادرادو را تک به تک کرد ولی ضربه این بازیکن با زهم با بی دقتی پس از اثابت به دروازه بان به تیرک خورد تا بازی همچنان بدون گل باشد. در دقیقه ۳۸ بوفون تنها موقعیت امپولی را از کرونیچ گرفت و مانع گلزنی تیم میزبان شد. در دقیقه ۴۲ یووه بار دیگر می توانست به گل برسد اما مدافع امپولی توپ هیگواین را در آستانه ورود به دروزاه مهار کرد. به این ترتیب نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم :

در نیمه دوم  بازی باز هم متعادل آغاز شد. در اولین خطر ضربه سر ماکارونه با اختلاف زیادی از کنار دروازه بوفون به بیرون رفت. در ادامه خطای بازیکنان امپولی روی پیانیچ موجب درگیری بازیکنان دو تیم شد که داور مانع درگیری بین بازیکنان دو تیم شد. ضربه آزاد پیانیچ هم با اختلافی کم به بیرون رفت. در دقیقه ۵۸ یووه با یک حرکت زیبا و ترکیبی توسط هیگواین به گل رسید ولی داور گل را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد. در دقیقه ۶۰ بازی آلگری دست به اولین تعویض زد و لمینا را به جای خدیرا ( که بسیار بد بازی کرد) به زمین فرستاد. در دقیقه ۶۳ بار دیگر دروازه بان امپولی یک موقعیت تک به تک را از هیگواین گرفت. اما طوفان بیانکونری از دقیقه ۶۴ شروع شد. پائولو دیبالا سر انجام یخ بازی را شکست. در دقیقه ۶۴ پاس زیبا و دقیق الکس ساندرو به دیبالا رسید و این بازیکن نیز موفق به باز کردن دروازه امپولی شد. ولی این پایان کار برای یوونتوس نبود. گونزالو هیگواین بلافاصله در دقیقه ۶۷ یوونتوس را به گل دوم رساند. حرکت زیبای هیگواین و ضربه چپ او گل دوم را برای یوونتوس به دنبال داشت. بر خلاف نیمه اول یووه ای ها در نیمه دوم خوش شانس تر بود و توپ هایشان گل میشد. در حالی که امپولی به هم ریخته بود گونزالو هیگواین بار دیگر در دقیقه ۶۹ گلزنی کرد. اشتباه مدافع امپولی هیگواین را صاحب توپ کرد و او با جا گذاشتن دروازه بان حریف گل سوم یووه و گل دوم خودش را زد. در دقیقه ۷۳ آلگری دست به تعویضی دیگر زد و مارکو پیاتسا را به جای دیبالا راهی زمین کرد. در ادامه بیشتر بازی در میانه میدان دنبال می شد و یووه سعی در کنترل جریان بازی داشت. در دقیقه ۸۳ هم یووه آخرین تعویض خود را انجام داد و استفانو استورارو پس از مدت ها مصدومیت با تشویق کادر فنی و بازیکنان به جای پیانیچ وارد زمین شد. تا پایان مسابقه اتفاق  دیگری رخ نداد تا شاگردان آلگری موفق به برتری ۳-۰ برابر امپولی شوند تا بر صدر جدول تکیه زنند.

آمار و ارقام بازی :

گزارش تصویری بازی :

” برای مشاهده واضح تر، تصویر مورد نظر را در صفحه جدید بازی کنید. “