یوفا سی ال_ ابی اناری ها فردا شب در نوکمپ در چارچوب مسابقات لالیگا در حالی به مصاف گرانادا خواهد رفت که این روزها همچنان درگیر حرف و حدیث های مربوط به بازی با والنسیا هستند.جنجال های پیش آمده در پایان بازی با والنسیا در مستایا هنوز هم ادامه دارد.

لوئیس انریکه در نشست خبری پیش از بازی با گرانادا در همین ارتباط گفت:« به بیانیه باشگاه بسنده می کنم و فکر می کنم موضع ما در این زمینه کاملا مشخص است. خوب یا بد، ما دیگر به این مسائل عادت کرده ایم و این هم یکی مثل بقیه!
نمی خواهم بنزین روی آتش بریزم؛ اما آمارها نشان می دهند که بارسلونا همیشه بازی جوانمردانه را رعایت کرده و در زمینه اخلاق ورزشی، بهترین بوده است. همواره کمترین کارت قرمز را گرفته ایم و این ارزش های والای بارسلونا را نشان می دهد. کسی نمی تواند از این نظر بارسلونا را زیر سوال ببرد.
برابر والنسیا نه کسی را مضروب کردیم و نه به کسی لگد زدیم. در حال حاضر فقط به بازی با گرانادا فکر می کنم و معتقدم حاشیه های اخیر کوچکترین تاثیری در روند ما نخواهند داشت.»

وضعیت مصدومان در آستانه بازی برگشت با سیتی در چمپیونز لیگ :« رافینیا و سیله سن، از نظر کادر پزشکی مشکلی برای بازی ندارند؛ ضمن اینکه آردا نیز می تواند به بازی با سیتی برسد.»