بارسلونا در بازی امشب مقابل میزبان خود یعنی والنسیا ، به لطف گل دقیقه ۹۴ مسی از روی نقطه پنالتی ، تساوی ۲-۲ را با برتری ۳-۲ تغییر داد .

یوفا سی ال – شادی گل مسی که به سمت هواداران والنسیا رفت و خوشحالی بی حد و حصر بازیکنان بارسا پس از این گل ، واکنش تند هواداران دو آتشه میزبان را به دنبال داشت و شاهد پرتاب بطری های آب به سمت ستاره های بارسا بودیم .

لوئیس انریکه ، سرمربی بارسلونا در مصاحبه مطبوعاتی پس از مسابقه بیان کرد : ” شادی گل ما چیز خاصی نداشت . مثل همه تیم هایی که ثانیه پایانی به گل می رسندخوشحالی کردیم و معتقدم مسی و هیچ یک از بازیکنان ، قصد تحریک هواداران والنسیا را نداشتند . پرتاب اشیا به سمت بازیکنان ما ، حرکت پسندیده ای نبود و مطمئنم که بخش اعظمی از هواداران والنسیا با این مساله مخالف هستند . ”

سپس در رابطه با مصدومیت اینیستا گفت : ” همه دیدند که انزو پرز چگونه باعث مصدومیت اینیستا شد و حتی یک کارت زرد هم نگرفت . این مساله واقعا جای تعجب داشت . باید ببینیم که وضعیت آندرس چگونه خواهد بود . ”

جریان بازی : ” این بازی مثل همه بازی های قبلی دو تیم پرتنش و جذاب بود و تا به انتها به گونه ای دنبال شد که هر دو تیم شانس برنده شدن داشتند .
با گل مسی توانستیم روی بازی مسلط شویم و نیمه اول را به خوبی سپری کردیم . در ۱۰ دقیقه شروع نیمه دوم ، والنسیا ترسناک ظاهر شد و کنترل بازی را از دست دادیم . خوشبختانه روی یک کرنر توانستیم گل تساوی را به ثمر برسانیم و پس از آن هر دو تیم شانس برنده شدن را داشتند . “