یوفا سی ال – لوئیز انریکه سرمربی بارسلونا پس از شکست دوباره تیمش برابر سلتاویگو گفت نباید دیگر چنین اشتباهی را مرتکب شویم و خودش را مقصر این نتیجه دانست .

انریکه گفت :

این گونه شکست ها برای تمام تیم های بزرگ وجود دارد. ابتدا برای من، که مسئول این تیم هستم. حالا باید خودمان را جمع و جور کنیم. امروز برای ما روز بسیار مهمی بود چرا که فرصت صدرنشینی داشتیم و از این فرصت استفاده لازم نکردیم. بازی را خوب آغاز کردیم و از عملکرد تیم در ۱۵ دقیقه ابتدایی کاملا راضی بودم اما بعد از آن اشتباهات احمقانه ای داشتیم و در نبرد های انفرادی شکست خوردیم. بازیکنان ماشین نیستند، باید خودمان را جمع کرده و به بازی بعدی فکر کنیم.

انریکه از تصمیم خود برای نیمکت نشین کردن اینیستا در ورزشگاه بالایدوس سلتاویگو نیز گفت:

در این زمان سؤالات ساده از من نپرسید. از انتخاب آن ترکیب برای شروع بازی پشیمان نیستم. من یک مربی هستم و بنابراین کار من تصمیم گیری قبل از مسابقه است؛ بعد از اینکه اوضاع خوب پیش نرفت، انتقاد کردن کاملاً راحت است. فکر نمی کنم که کارنامه بدی داشته باشم.
خبرنگاران در مورد تأثیر اشتباه ترشتگن سؤال کردند که ال چولو گفت:

دروازه بان های بارسلونا همیشه باید ریسک کنند چرا که نقشی کلیدی در سبک بازی تیم دارند. مطمئنم که در آن صحنه راه حل های ساده تری هم وجود داشت، اما مقصر اصلی اتفاقاتی که امروز درون زمین رخ داد، من هستم نه ترشتگن. امروز کل تیم شکست خورد. جا برای پیشرفت زیادی وجود دارد.