یوفا سی ال – پاتریس اورا مدافع فرانسوی یوونتوس که سومین فصل حضورش را در بیانکونری تجربه می کند در خصوص شرایط بازیکنان و تیم به صحبت پرداخت.

پاتریس ملقب به عمو پت عنوان کرد :

“من ۵ بار  فینال لیگ قهرمانان را تجربه کرده ام اما فقط یک بار موفق به کسب عنوان قهرمانی رقابت ها رسیده ام. ۳ فینال را در مصاف با بارسلونا واگذار کرده ام. در صورت نبود آن شکست ها اکنون ۴ مدال قهرمانی در لیگ قهرمانان می داشتم. لیگ قهرمانان برای من زیباترین رقابت هاست. زمانی که سرود بازی ها را می شونم، حس ویژه ای به من دست می دهد، و حتی با وجود این که ۳۵ ساله هستم. لیگ قهرمانان را بخاطر زندگی ام دوست دارم.”

با این حال اورا می گوید برای کسب مجدد مقام قهرمانی این رقابت ها در کنار جیانلوئیجی بوفون هنوز هم شانس دارند.

“من از شنیدن این که بوفون در چمپیونزلیگ اروپا هنوز قهرمان نشده است تعجب کردم. او شایسته کسب این عنوان است. زمانی که به اینجا آمدم، بوفون را به خوبی می شناختم چون پیش تر تنها از تلوزیون او را دیده بودم، اما زمانی که با او تمرین می کنید و وقت هایی که با او بازی می کنید، با خود می گویید “واوو پسر” چه بازیکنی است. او با پیر شدن بهتر شده است. به نظرم او اکنون واکنش هایی انجام می دهد که در ۱۸ سالگی انجام نداده است.”

“زمانی که بفهمم سطح بازی ام در حال افت هست خداحافظی خواهم کرد. با خودم صادق و رو راست هستم، اما در حال حاضر از فوتبال لذت می برم. عاشق دویدنم. تمامی بازی ها را به گونه ای بازی می کنم که انگار آخرین بازی ام است.”