روز دوم از هفته هفتم رقابت های بوندسلیگا اینتراخت فرانکفورت میزبان باورایی ها بود که در یک بازی جذاب و پر گل نتیجه ایی جز مساوی تن نداد. این بازی با برتری میدانی مونیخی ها همراه بود با این حال زورش در زمین اینتراختی ها نرسید و نتیجه ای جز ۲ – ۲ نداشت.

نیمه اول:

دقیقه ۱۰: زمان زیادی از بازی نگذشته بود که آرین روبن پس از بازگشتش به تیم وانست برای بایرنی ها گلزنی کند. وینگر هلندی بایرن روی پاس آلابا و یک شوت دقیق دروازه آینتراخت را باز کرد تا حساب کار یک بر صفر به سودی مونیخی ها شود.

در دقیقه ۱۵:  مدافع کناری اینتراخت به نام چندلر فرصت این را داشت که بازی را به تساوی بکشاند اما تلاشش به جایی نرسید.

با وجود این که بازی در دست قرمز پوشان بود اما ضد حملات آنها بسیار سخت و خطر ناک بود

خروج زود هنگام مانوئل نویر می توانست برای بایرن خطر ساز شود اما این موقعیت از دست فرانکفورتی ها پرید و نتوانسته از این موقعیت استفاده کنند.

در دقیقه ۴۰: کینگزلی کومان تکنیک و توانایی هایش را به رخ کشید اما شوتش راه به جایی نبرد.

دقیقه ۴۳: ژابلوس هوژتی هافبک مجار اینتراخت روی یک حرکت انفرادی و ضربه ای دقیق دروازه نویر را گشود تا این دو تیم در نیمه اول با نتیجه ی مساوی ۱ – ۱ به رختکن روند.

نیمه دوم:

دقیقه ۵۳: حملات بایرن برای رسیدن به گل برتری از شروع نیمه دوم آغاز شد. تلاش کومان برای رسیدن به گل در محوطه جریمه باز هم جواب نداد، تیر دروازه مانع گلزنی کومان شد.

چند دقیقه بعد روبن برای رسیدن به گل برتری تلاش نمود اما با واکنش هرادکی سنگربان فرانکفورتی ها این توپ دفع شد.

دقیقه ۶۲: بایرن مونیخ با گل جاشوا کیمیش از حریف خود پیش افتاد. کیمیش ستاره این روزهای بایرن که هم مدافع است و هم گلزن توپ سرگردان در محوطه جریمه را ربود و با یک شوت خوب به گوشه راست دروازه حساب کار را ۲ بر یک به نفع باورایی ها کرد.

دقیقه ۶۵ : کار برای تیم میزبان سخت تر از قبل شد. زننده گل اینتراخت یعنی هوژتی دو اخطاره و از زمین بازی اخراج شد تا اینتراخت ۱۰ نفره به بازی ادامه دهد.

در دقیقه ۶۷: روبرت لواندوفسکی به جای کومان وارد زمین شد.

دقیقه ۷۸: اینتراخت با یک یار اخراجی به گل مساوی دست پیدا کرد. مارکو فابیان هافبک هجومی خطرناک مکزیکی تیم میزبان برخلاف جریان بازی برای بار دوم در بازی دروازه نویر را باز کرد تا حساب کار ۲-۲ مساوی شود.

بایرنی ها حدود ۱۲ دقیقه برای زدن گل برتری مقابل تیم سرسختکوش و ۱۰ نفره اینتراخت فرصت داشتند با این وجود نتوانسته گلی وارد دوازره آنها کنند.

دقیقه ۸۸: بواتنگ سانتر بسیار خوبی را برای مهاجم لهستانی خود یعنی لواندوفسکی ارسال میکند اما ضربه مهاجم لهستانی به وسط دروازه می رود تا هرادکی سنگربان این تیم توپ را به راحتی مال خود کند.