یوفا سی ال – کلودیو براوو که در نقل و انتقالات تابستانی از بارسلونا به منچیترسیتی پیوسته بود، اکنون خیلی زود می تواند به نیوکمپ بازگردد.

بارسلونا و منچسترسیتی روز چهارشنبه در دیداری فوق العاده حساس در نیوکمپ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. از بازگشت گواردیولا و نولیتو به خانه که بگذریم، به کلودیو براوو می‌رسیم. دروازه‌بان ملی‌پوش شیلیایی سابق کاتالان‌ها که در تابستان امسال پس از سپری‌کردن دو فصل پر از افتخار بارسلونا را ترک کرد و به جمع شاگردان گواردیولا در منچسترسیتی پیوست.

به گزارش موندو دپورتیوو، دروازبان سابق بارسا خیلی زود به نیوکمپ بازمی‌گردد. شماره یک کنونی آبی ها، که روزها و هفته‌های خوبی در اتحاد می‌گذراند، در جدیدترین مصاحبه‌اش به استقبال این دیدار رفته است:

بازگشت به نیوکمپ؟

در آرامش. دیدار جذاب و هیجان‌انگیزی خواهد بود. خوشحالم به ورزشگاهی بازمی‌گردم که توانستم در دو سال اخیر لحظات زیبای زیادی را در آن تجربه کنم و به بالاترین سطح فوتبال دنیا وارد شوم.

آیا شما تشویق می شوید؟

من بارسا را در حالی ترک کردم که احساس خوبی داشتم. در آخرین بازی مقابل بتیس احساس کردم که هواداران از تلاش‌های دو ساله من راضی و قدردان هستند. به همین دلیل دوست دارم یک بار دیگر آن‌ها را ببینم.

بارسا شانس اول پیروزی در دیدار چهارشنبه است؟

نه. واقعا نیست. فشار اصلی روی بارسلوناست چون آن‌ها در خانه بازی می‌کنند. اما ما نیز باید بازی خودمان را انجام دهیم و از موقعیت‌هایمان به خوبی استفاده کنیم. سبک بازی هر دو تیم مشابه یکدیگر است.

وی در مورد تراشتگن گفت :

دروازه‌بانی وظیفه سنگینی‌ست. به خصوص که در تیم‌های بزرگی چون بارسلونا یا سیتی هم باشید. دروازه‌بان جای هیچ‌گونه اشتباهی ندارد. با این حال، تراشتگن دروازه‌بانی باشخصیتی‌ست و این ظرفیت را دارد که بر شرایط دشوار غلبه کند.