یوفا سی ال_ کاتالان ها در دیداری خانگی در ورزشگاه کمپ نو موفق شدند با تک گل رافینیا الکانتارا به پیروزی برسند.یاران لیونل مسی در این بازی حملات زیادی روی دروازه گرانادا انجام دادند اما تنها یک بار به گل رسیدند و البته همین تک گل برای رسیدن آنها به سه امتیاز بازی کافی بود.

همانطور که پیش بینی می شد بازی با میدان داری کاتالان ها آغاز شد اما ۸ دقیقه طول کشید تا این تیم اول موقعیت جدی اش را ایجاد کند؛ هرچند ضربه مسی را گی‌یرمو اوچوآ دفغ کرد.

برتری بارسا در مالکیت توپ و میدان ادامه داشت اما دفاع فشرده بازیکنان گرانادا اجازه کار را به آنها نمی داد. در دقیقه ۲۸، سوارز می توانست روی اشتباه مدافع حریف دروازه گرانادا را باز کند اما خود او دچار اشتباه شد و موقعیت از دست رفت. نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام رسید.اما در نیمه دوم، بارسا بازی را بهتر اغاز کردو برای رسیدن به گل تنها سه دقیقه منتظر ماند. بعد از اینکه ضربه محکم نیمار به تیر دروازه برخورد کرد، توپ به جایی رفت که رافینیا منتظر بود تا با یک ضربه قیچی برگردون، کار را تمام کند.

حملات بارسا بعد از این گل هم ادامه دار بود و نیمار می توانست روی ارسال سرخی روبرتو، حساب کار را ۲-۰ کرد اما بار دیگر اوچوآ با یک واکنش خوب، مانع از گلزنی ستاره بارسا شد.

برتری بارسا ادامه پیدا کرد و این تیم چند موقعیت خوب دیگر هم داشت اما نتوانست از آنها استفاده کند و بازی با همان نتیجه ۱-۰ به پایان رسید.