یوفا سی ال – باشگاه بارسلونا اسپانیا در پی به خدمت گرفتن مدافع راستی مطمئن برای رقابت در ادامه فصل است و به این منظور استفان لیختاشتاینر، بازیکن سوئیسی یووه را زیر نظر دارد.

از آن جایی که الکس ویدال، بازیکنی که فصل گذشته با سر و صدای زیاد از سویا به بلوگرانا پیوست، در آستانه ترک باشگاه قرار گرفته؛ بنابراین آبی اناری ها در پی جایگزینی مناسب برای پست دفاع راست هستند.

طی گزارشی که روزنامه نزدیک باشگاه یعنی موندودیپورتیوو منتشر کرده، بارسا سخت به دنبال یافتن مدافع راستی مطمئن است و گزینه های زیادی را در نظر دارد. اصلی ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه را می توان استفان لیخشتاینر، مدافع راست ۳۲ ساله و سوئیسی یوونتوس دانست که برای رهایی از وضعیت بد خود در تورین، برای رقابت با سرجی روبرتو در بارسلونا هم احتمالا مشکلی نخواهد داشت. او می تواند در لیگ قهرمانان اروپا هم برای تیم لوئیز انریکه بازی کند چرا که در لیست یووه برای تورنمنت مذکور نامش وجود نداشته و این فصل خود را پشت دنی آلوز و خوان کوادرادو مشاهده کرده است.

قرارداد استفان با یوونتوس تنها تا تابستان ۲۰۱۷ اعتبار دارد و خریدش در ژانویه خیلی خرج روی دست باشگاه بر خلاف گزینه هایی رویایی نظیر ژوائو کانسلوی جوان از والنسیا نمی گذارد؛ گفته می شود لیخشتاینر پیش تر نیز برای انتقال به بارسلونا ابراز علاقه کرده بود.