سه امتیاز خارج از خانه شاگردان زیدان در روز گلزنی رونالدو .

 

یوفا سی ال – در چارچوب هفته دهم رقابت های لالیگا تیم آلاوز که تازه صعود کرده و ملقب به غول کش لالیگاست میزبان رئال مادرید بود . این بازی که راس ساعت ۱۷:۴۵ روز شنبه به وقت ایران آغاز شد با شروع گلزنی فوق ستاره مادریدی ها همراه شد .

آلاوز ابتدا با یک گل روی اشتباه کیلور ناواس دروازه بان کاستاریکایی مادریدی ها از رئال پیش افتاد سپس با هتریک رونالدو و تک گل آلوارو موراتا تیم رویایی زیدان این بازی را ۴-۱ به سود خود به پایان رساند ، تا همچنان بدون شکست خود را صدر نشین لالیگا ببیند .

گزارش بازی

بازی آغاز شد و رئال مادرید برای گلزنی به سمت دروزاه میزبان پیشرفت . در هنگام رسیدن توپ به رونالدو صدای هواداران میزبان نیز گاها به هوا بر می خواست اما ثانیه هایی بعد مادریدی ها غافل گیر شدند .

روی یک حرکت از سمت چپ خط دفاعی رئال مادرید و قاطی کردن ناواس با مدافع رئال مادرید ، سانتر زمینی از جلوی او رد شد و به بازیکن آلاوز رسید و دیورسون به راحتی دروازه خالی را گشود.

در ادامه رئال مادرید برای زدن گل مساوی وارد عمل شد. حملات رئال مادرید آغاز شد و مادریدی ها خیلی زود فرصت جبران را پیدا کردند. روی یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه گرت بیل شوت می زند و بازیکن آلاوز در دیواره دفاعی توپ را با دست می زند و یا به دستش برخورد می کند و داور اعلام پنالتی می کند.

رونالدو پشت توپ ایستاد و با یک ضربه آرام به روند گل نزنی های خودش پایان داد و رئال مادرید را به بازی برگرداند.

دقیقه ۲۱ روی حرکت زننده گل آلاوز و درگیری اش با دنیلو، او متوقف می شود، بازیکنان آلاوز و هوادارانشان اعتقاد به ضربه پنالتی داشتند اما داور چنین نظری نداشت و بازی ادامه پیدا کرد. در ادامه خبر بدی به گوش مادریدی ها رسید. په په به علت مصدومیت قادر به ادامه بازی نیست و ناچو جای او را می گیرد.

در ادامه کار بازی کاملا در اختیار مادریدی ها قرار گرفت. در ورزشگاه صدای تشویق های الاوزی ها طنین انداز شده بود اما این رئال مادرید بود که به گل رسید.

شوت دیدنی کریستیانو رونالدو از پشت محوطه به تور دروازه آلاوز رسید تا روند گل نزدن های رونالدو به روند گلزنی بدل گردد.

 

در ادامه نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با پیروزی مادریدی ها به پایان رسید.

در نیمه دوم هم رئال مادرید تیم برتر زمین بود و بازی را در اختیار داشت. اولین نکته مهم در نیمه دوم ورود موراتا به زمین به جای بنزما بود. دقیقه ۶۸ بازهم رونالدو در موقعیت گلزنی قرار گرفت اما نتوانست هتریکش را کامل کند. در ۱۵ دقیقه آخر بازی بازیکنان آلاوز هم پنالتی دادند. رونالدو پشت توپ ایستاد اما ضربه او را این بار دروازه بان میزبان مهار کرد.

یک پاس در عمق دیدنی از مارسلو و حرکت سریعی موراتا و البته هنر تمام کنندگی او گل سوم را برای میهمان به همراه آورد.

در آخرین لحظات هم روی حرکت مارسلو از سمت چپ و پاس کات بک اش ، رونالدو از درون محوطه گل سوم خودش را به ثمر رساند.

 

 

بازی با همین نتیجه به پایان رسید و رونالدو به خوبی جواب منتقدانش را داد.