یوفا سی ال – بحث خرید فیلیپه کوتینیو ستاره این روزهای لک لک ها از سوی بلوگرانا بسیار جدی و حاشیه ساز شده بطوری که تیتر اکثر روزنامه های انگلیس و اسپانیا به این خبر معطوف شده است.

 

اسپورت کاتالان به نقل از لیورپول اکو گزارش می دهد، یورگن کلوپ از طرفداران نوع بازی آردا توران، هافبک-مهاجم بارسلوناست و با قرار دادن نام او در لیست خرید تیم در پنجره نقل و انتقالات ژانویه، می خواهد با جذب وی تیمش را برای ادامه فصل تقویت کند.

از طرف دیگر بارسلونا به شدت علاقه مند به انتقال فیلیپه کوتینیو، بازیکن هم پست آردا به نیوکمپ است و این احتمال وجود دارد که اجازه به انتقال توران کلیدی باشد بر رضایت قرمز های مرسی ساید مبنی بر آبی اناری پوش شدن هافبک ۲۴ ساله و برزیلی شان! البته که کوتینیو بند آزاد سازی بالایی دارد و این انتقال دو طرف دست کم ۴۰ میلیون دیگر خرج روی دست مدیران بارسلونا می گذارد.

سرمربی آلمانی باشگاه لیورپول یورگن کلوپ از سران باشگاه خواسته است تا وضعیت آردا توران هافبک ترک تبار باشگاه بارسلونا را زیر نظر بگیرند به نظر میرسد که کلوپ از سبک بازی آردا توران خیلی راضی است و به جذب وی علاقه دارد .

با توجه به شرایطی که تیم لیورپول دارد سرمربی تیم از مدیران باشگاه خواسته است تا برای تقویت تیم اقدام کنند در این فصل از رقابت های لیگ جزیزه کلوپ لیورپول را به یک تیم قوی و البته دوست داشتنی تبدیل کرده است تیم لیورپول حالا یکی از مدعی های اصلی قهرمانی در لیگ جزیزه است این در حالی است که کلوپ درخواست جذب بازیکنان جدیدی را داده است .