یوفا سی ال – دیگو گودین مدفع ارزشمند باشگاه اتلتیکو مادرید که سال هاست در خط دفاع این تیم بازی های درخشانی را انجام می دهد؛ در مصاحبه اخیرش در خصوص خاطرات دوران حضورش در روخی بلانکوس می گوید.

به نقل از آ اس، اتلتیکومادرید با هدایت دیگو سیمئونه در آن فصل از رقابت های لالیگا شگفتی‌ساز شد و به سلطه همیشگی بارسلونا و رئال مادرید در لالیگا اسپانیا پایان داد. دیگو گودین اروگوئه ای که در آن فصل یکی از بهترین فصول بازیگری خود را تجربه می‌کرد و نقشی انکارناشدنی در قهرمانی تیمش داشت، امروز در مصاحبه‌ای به صحبت درباره این تجربه شیرین پرداخت و گفت:

” همیشه گفته ام که قهرمانی در لالیگا، بهترین اتفاقی‌ست که در این شش سال در اتلتیکو تجربه کرده‌ام. به دلیل تمام معنایی که برای تیم و هوادارانمان داشت. در آن سال فوق العاده بودیم و هم گل‌های زیادی می‌زدیم و خیلی کم گل می‌خوردیم. پایان آن فصل، بدون شک منحصر به فرد و فراموش‌ناشدنی‌ست. پس از انبازی چندین نفر برای گرفتن پیراهن به سمت من هجوم آوردند. اما جالب است که بدانید یکی از پیراهن‌هایم در آن فصل را به مادرم دادم چون می خواست برای همیشه این قهرمانی در خاطرش بماند. یکی دیگر هم به موزه باشگاه بردم تا بعدها هواداران بتوانند از آن لذت ببرند.
بازی هفته آخر مقابل بارسلونا در نیوکمپ را کاملا واضح به یاد دارم که همه چقدر استرس داشتند و تصور یک فینال را داشتند. اما تصور قهرمانی به ما انگیزه می داد. بدترین قسمت بازی هم بدون شک، استراحت بین دو نیمه بود. یک گل عقب بودیم و استرس از دست دادن قهرمانی داشتیم اما مربی همه ما را کنار هم جمع کرد و تمام زحمات یک فصلتان به همین یک نیمه بستگی دارد. یا قهرمان می‌شویم یا هیچ‌‌چیزی نصیبمان نمی‌شود. از گل تساوی – که خود گودین زد – تا سوت پایان، عالی بازی کردیم و نگذاشتیم قهرمانی، تمرکزمان را برهم بزند. پایان بازی را هم که خودتان دیدید. باورنکردنی بود. احساس خستگی فراوانی داشتیم. نه از نظر فیزیکی که از نظر روحی. چون فشار زیادی به ما وارد شده بود. “