یوفا سی ال _ دو تیم برنلی و آرسنال از ساعت ۱۹:۰۰ امروز به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با برتری یک بر صفر آرسنال به پایان رسید .

از سری رقابت های لیگ برتر انگلیس در هفته هفتم دو تیم برنلی و آرسنال در ورزشگاه ترف مور شهر برنلی با یکدیگر رقابت کردند که این بازی در نهایت با گل دقایق پایانی چمبرلین به سود آرسنال به پایان رسید تا چهارمین پیروزی پیاپی توپچی ها رقم بخورد.

شرح بازی به صورت زیر است.

نیمه اول :

آرسنال بازی را طوفانی آغاز کرد و در همان ۵ دقیقه ابتدایی دو فرصت را خلق کرد که ضربات ایوبی و سانچز راه به جایی نبرد .آرسنال دست بردار نبود و در دقیقه ۱۶ نیز با ضربه تئو ولکات دروازه برنلی را با خطر مواجه کرد.

در ادامه نیمه اول نیز توپ و میدان در اختیار آرسنال بود اما نتوانستند خطر جدی روی دروازه برنلی ایجاد کنند و برنلی نیز نتوانست خطر خاصی ایجاد کند و تنها موقعیت آنها روی ضربه سر محکم وکس بود که از کنار دروازه بیرون رفت .

نیمه دوم :

نیمه دوم را هم آرسنال بهتر آغاز کرد و دو موقعیت خوب را به ترتیب سانچز و اوزیل داشتند که هر دوی آنها راهی به جایی نبرد.

بازی پس از حملات آرسنال مجددا آرام شد و دو تیم کم و بیش موقعیت هایی داشتند که خطری نتوانستند ایجاد کنند.اما در ۱۵ دقیقه پایانی بازی طوفانی شد و در دقیقه ۷۵ ضربه تماشایی سانچز با اختلاف کمی بیرون رفت. اما حساس ترین موقعیت برنلی و شاید کل بازی در دقیقه ۷۸ شکل گرفت که ضربه مارتین کین با بدشانسی به تیر دروازه و هم چنین عکس العمل پیتر چک مواجه شد.دقیقه ۸۶ نیز روی حرکت خوب الکسیس،تئو ولکات صاحب موقعیت شد که او نیز نتوانست توپ را به دروازه برنلی برساند و شوت او از کنار دروازه بیرون رفت.

سرانجام دقیقه ۹۲ بازی آرسنال به گل رسید و سانتر سانچز روی دروازه پس از چندین ضربه در شلوغی محوطه جریمه به چمبرلین رسید و او توانست دروازه برنلی را باز کند تا شاگردان آرسن ونگر روی نوار پیروزی بیفتند و چهارمین بازی پیاپی خود را در لیگ با پیروزی پشت سر بگذارند.

آمار بازی به شرح زیر است :