یوفا سی ال – هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس عصر امروز (شنبه) با برگزاری یک دیدار آغاز شد که در آن برنلی در خانه به دیدار منچسترسیتی یکی از مدعیان قهرمانی رفت.

در ابتدا تیم میزبان بود که توانست در دقیقه ۱۵ با گل دین مارنی به زیبایی دروازه براوو را باز کند و گل زیبایی به ثمر رساند اما شاگردان گواردیولا در ادامه حملات گسترده‌ای روی دروازه حریف ایجاد کردند تا اینکه فرصت طلبی سرخیو آگوئرو در دهانه دروازه حریف باعث شد تا این مهاجم آرژانتینی در دقیقه ۳۷ گل تساوی را به ثمر برساند.

(برنلی): ضربه سر اوتماندی در پشت محوطه جریمه به مارنی رسید و او با شوتی تماشایی دروزاه سیتی را باز کرد.

(منچسترسیتی): در شلوغی محوطه جریمه این سرخیو آگوئرو بود که موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند. او توانست از موقعیت به وجود آمده نهایت استفاده را بکند و دروازه حریف را باز کند.

آگوئرو در نیمه دوم نیز موفق شد در دقیقه ۶۰ گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند تا این دیدار با برتری ۲ بر یک منچسترسیتی به پایان برسد.

(منچسترسیتی): فرناندینیو در شلوغی محوطه جریمه توپ را به آگوئرو رساند و او در دهانه دروازه موفق شد گل دوم خودش و تیمش را به ثمر برساند.

همچنین سرخیو آگوئرو با دو گلی که در این دیدار به ثمر رساند، ۱۰ گله شد تا همراه دیگو کاستا در صدر جدول گلزنان لیگ برتر انگلیس قرار داشته باشد. نکته قابل توجه این است که اگروئو تا کنون از ۳۰ تیم در ادوار مختلف لیگ برتر توانسته به ۲۹ تا آنها گل زند.

در ادامه دیدارهای این هفته امشب در یک دیدار حساس، در داربی لندن، چلسی با تاتنهام دیدار خواهد کرد.

آمار بازی :