یوفا سی ال – الکسیس سانچز، مهاجم شیلیایی و ۲۷ ساله آرسنال که در سال ۲۰۱۴ و با عقد قراردادی چهارساله به جمع توپچی ها پیوست؛ اکنون قصد ندارد آن را تمدید کند و در این صورت فصل آینده آخرین حضور سانچز در لندن خواهد بود.

طی گزارشی که منابع انگلیسی و ایتالیایی علی الخصوص توتو اسپورت منتشر کرده الکسیس سانچز از پیشنهاد باشگاه یوونتوس هیجان زده شده و می خواهد در ژانویه یا تابستان سال بعد به این باشگاه پرافتخار ایتالیایی بپیوندد.

بیانکونری در اندیشه ی خرید او با مبلغی بالا می باشد تا خط حمله ی فوق العاده ی خود را با حضور سانچز تکمیل کند. اگر گزارش توتو را مستند بدانیم پس انتقال او در ژانویه محتمل به نظر می رسد.

الکسیس سانچز در کنار پائولو دیبالا، گونزالو هیگواین و ماریو مانژوکیج می تواند خط حمله ای ترسناک در اروپا برای بانوی پیر به وجود آورد.

حال باید دید که سانچز قرارداد خود را با توپچی ها تمدید می کند یا اینکه با پیوستن به یوونتوس رویای فتح لیگ قهرمانان را در سر دارد. البته با توجه به اینکه الکسیس در لیگ قهرمانان امسال برای آرسنال به میدان رفته؛ اگر در ژانویه به تیم ایتالیایی بپیوندد نمی تواند برای یووه در رقابت های اروپایی فصل جاری بازی کند.