بهترین بازیکن سال گذشته فوتبال جهان فوق ستاره رئال مادرید هنوز فرم ایده آل خود را بدست نیاورده .

یوفا سی ال – تیم فوتبال رئال مادرید فرداشب در ادامه دیدارهای هفته نهم لالیگای اسپانیا میزبان تیم اتلتیک بیلبائو می باشد و شاگردان زیدان امیدوارند تا با پیروزی در این مسابقه همچنان خودشان را به عنوان صدرنشین لالیگا معرفی کنند.

در عین حال به گزارش MARCA ، این دیدار در حالی برگزار می شود که کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید نزدیک به ۳۸ روز است که در خانه موفق به گلزنی نشده است و این آمار می تواند برای این بازیکن همیشه گلزن کمی نگران کننده باشد . آخرین باری که رونالدو در برنابئو موفق به گلزنی شده است به دیدار برابر لیسبون برمی گردد که روی یک ضربه آزاد دروازه را باز کرد و اگر بخواهیم آخرین گل لالیگایی وی در خانه را حساب کنیم باید به ۴ روز قبل تر و بازی برابر اوساسونا برگردیم .

از آن زمان تا کنون به همراه رئال مادرید برابر ویارئال ، ایبار و لژیا ورشو در برنابئو بازی کرده است و پایش به گلزنی باز نشده است . به هر شکل گلزنی در بازی های رئال مادرید بخصوص در بازی های خانگی موضوعیست که مورد انتظار هواداران رئال مادرید است و زیدان و مادریدیستاها امیدوارند تا در بازی برابر بیلبائو شروعی دوباره برای گلزنی های این ستاره پرتغالی در خانه باشد .