یوفا سی ال – توماس مولر در مصاحبه با مجله خبری آنلاین گل از علاقه خود به لوئیس فان خال گفته است وی میگوید این مربی هلندی تاثیر فراوانی بر او داشته.

گرچه این مربی در این مدت نتوانسته اعتبار خود را حفظ کند و از منچستریونایتد اخراج شد با این حال مولر نظری دیگر دارد او بر این که زندگی او تحت تاثیر فان خال بوده سخن گفته است.

توماس:”اگر بخواهم در مورد بیشترین تاثیر گذاری در زندگی من صبحت کنیم بی هیچ شحبه ای به نام فان خال میرسیم. او عمق من را میدانست. در دوران حرفه ای یک بازیکن سخت است که بهترین مربی خود را انتخاب کند و یا حتی در مورد آنها صحبت کرد. اما من میگویم از بین آنها بهترین مربی لوئیس فان خل بود زیرا در دورانی حضور داشت که من هنوز جوان بودم و او مرا در این امر کمک کرد.”

با این حال او میگوید کارلو آنجلوتی مربی ایتالیایی این تیم میتواند به آنها در این فصل کمک کند و بتوانند به عنوان های مختلف دست یابن.

ادامه افزود:”ما نتوانستیم در سه بازی قبلی نتوانستیم آن نتیجه مطلوب را به دست آوریم و این برای بایرن مونیخ خیلی کم اتفاق می افتد بایرن باید همیشه قهرمان باشد به همین دلیل ما دنبال دلایل عدم کسب نتیجه مطلوب هستیم. در مورد مسائل مختلف صحبت کرده ایم اما نمیتوان آنها را بازگو کنیم و باید درون باشگاه باشد.”