یورگن کلوپ که فصل قبل به لیورپول رفت شاهد تغییرات زیادی در بازی لک لک ها بودیم و در شروع لیگ برتر انگلیس با برتری پر گل مقابل آرسنال شروع کرد و در ۷ هفته ابتدایی فصل توانسته ۱۶ امتیاز دشت کنند.

به گزارش لیورپول اکو:

” جان مالبی بازیکن پیشین تیم لیورپول میگوید وقتی شنیدم یورگن کلوپ میخواهد لک لک ها را هدایت کند بسیار شگفت زده شدم. خوش حالی من به این دلیل بود که مربی به این تیم می آید که داری سبک نزدیک به لیورپول است و این مرا خوشحالتر میکرد. انتظار نداشتم او را بر روی نیمکت ببینم با این وجود او انتخاب شد و به این باشگاه آمد و من او را نمیتوانم هیچکس دیگر را به جای او تصور کنم. شما به من بگویید چه مقدار رئال مادرید, چلسی, منچستربونایتد, بایرن مونیخ عاشق به خدمت گرفتن این مربی بودند اما توانستتد؟

راه براندن راجرز برای جدایی از لیورپول بسیار ناراحت کننده بود زیرا او نتوانست خواسته های تیم را اجابت کند با این وجود کلوپ برای ما نعمتی است.

وقتی به صحبت های مردم گوش میدهی میگویند لیورپول حریف بسیار سختی است برای ما و سخت است شکست دادن آنها پس تصور کنید ببنید این چه مقدار برای مربی سختر است!

از وقتی که او به ما ملحق شده انگار از اول سمت ما بوده وقتی تیم نیاز به برد دارد میبرد و خیال همه را آسوده میکند همیشه در حال پیشرفت است و از هیچ کمکی به بازیکنان جوان فرو نمیگذارد به طوری که میتوان در بازی ادام لالانا و دیجان لوورن پیشرفت های زیادی را ببینید او همیشه با بازیکنان صحبت میکند و آنها را راهنمایی میکند تا پیشرفت کنند.

به یاد می اورم در بازی برگشت مقابل لسترسیتی در فبریه سال گذشته به او گفتم بازی فوقالعاده ای خواهد بود و او برگشت و من گفت منظورت سخت است؟

و در همان بازی ۲ گل از لستر خورد با این وجود او همیشه درس میگیرد و اشتباهات گذشته را دوباره تکرار نمیکند و این را در شش ماه بعد در بازی که در آنفیلد مقابل لستر به پیروزی رسید نشان داد که از اشتباهات خود درس گرفته  و همیشه راهی برای پیروزی پیدا میکند.”