یوفا سی ال – یولیان دراکسلر وینگر تهاجمی باشگاه وولفسبورگ آلمان مدت هاست که از شرایطش در این تیم ناراضی است. وی که در نقل و انتقالات پیشین در یک قدمی خروج از باشگاه قرار داشت در نهایت مسئولین باشگاه راضی به فروش او نشدند.

به گزارش Goal، فابیو پاریسی که به عنوان کارشناس در عرصه ترانسفر بازیکنان فوتبال و یکی از بانفوذترین ایجنت‌های فیفا مطرح است، به Tuttosport گفت:

یولیان دراکسلر قطعا وولفسبورگ را ترک خواهد کرد.

این هافبک ملی‌پوش که یک فصل بیشتر از پیوستنش به سبزهای نیدرزاکسن نمی‌گذرد، طی این مدت هیچ گاه در این تیم احساس رضایت نداشت. از همین رو تلاش کرد تا در نقل انتقالات تابستانی تیم جدیدی برای خودش پیدا کند اما وولفسبورگ با رفتن او موافقت نکرد و حتی کلاوس آلوفس ،مدیر این باشگاه، اخیرا در مصاحبه‌ای تاکید کرد که هویت یولیان با ما گره خورده است. با این حال پاریسی معتقد است:

این بازیکن۲۳ ساله تمایل دارد راهی یوونتوس شود، چرا که برای الگری بازی‌ساز ایده‌آلی خواهد بود و از سویی دیگر ترانسفر پل پوگبا درامد خوبی به خزانه آنان واریز کرده است. او در تابستانی که از شالکه جدا شده بود و قبل از ثبت قرارداد با وولفسبورگ هم برای رفتن به تورین تلاش‌هایی صورت داد و در مذاکراتی که شد ظاهرا دو طرف با هم به هماهنگی کامل دست یافته بودند. اما در نهایت او به جای ایتالیا در همان آلمان به ایالت همسایه ترانسفر شد.