جو هارت دروازه بان تیم ملی انگلیس که تا کنون ۱۶ بازی ملی برای خود به ثبت رسانده در تابستان با آمدن پپ گواردیلا مجبور به ترک سیتیزن های بندر منچستر شد وی در جدیدترین مصاحبه خود فاش ساخت که این مربی اعتقادی به او نداشته و مجبور به رفتن به تیم تورینو شده است.

 

به گزارش وب سایت گل: “فوتبال ورزشی است که نظرات افراد آن را میسازند. بعضی‌ها اعتقاد ویژه‌ای به من دارند و برخی‌ها هم فکر می‌کنند من به درد تیم نمیخورم. متاسفانه نظر یکی از مربیان تیم نسبت به من مثبت نبود و به همین خاطر من باید به دنبال باشگاهی می‌گشتم که در آن مربی به من اعتقاد داشته باشد و من بتوانم به آن تیم کمک کنم. من باید همیشه پیشرفت کنم چرا که هنوز در حال یادگیری هستم و این موضوع به خاطر تغییر همیشگی فوتبال است و مدرن تر شدن آن می باشد. من دوست دارم پیشرفت کنم و مجبورم همیشه تمرین کنم که همین مورد باعث میشود که من به این تیم آمدم. می‌خواهم تا زمانی که ازلحاظ فیزیکی شرایطش را دارم، پیشرفت کنم.

از باشگاه های مختلفی پیشنهاد داشتم اما از بین آنها تورینو پیشنهاد جذابی برای من بود و پیوستن به سری آ تجربه ای نو برای من در بر داشت. با توجه به این موضوع و شرایط من، قطعاً تصمیم خوبی گرفتم. موضوع، اتخاذ تصمیمات شجاعانه نیست بلکه هدف این است که تصمیمی بگیرید که با آن احساس راحتی کنید. با توجه به گزینه‌های موجود، بهترین انتخابم همین بود و احساس کردم از پس آن برمی‌آیم. من به دور از هر اتفاقی که در آینده رخ دهد، نهایت تلاشم را برای این باشگاه به کار خواهم بست.”