یوفا سی ال – مدیران یوونتوس روزهای شلوغی را در بازار نقل و انتقالات می گذارنند و قصد دارند تیم را در ژانویه تقویت کنند و از آن جایی که بیانکونری در خط هافبک به لحاظ کمی و کیفی در بحران است، سخت در پی جذب بازیکنان مورد نظرشان هستند.

رودریگو بنتانکور، هافبک مستعد ۱۹ ساله بوکاجونیورز، به زودی به یوونتوس ملحق خواهد شد.

بیانکونری پس از فروش کارلوس توز به بوکا، حق خرید چند بازیکن مستعد این تیم را دریافت کرد که بنتانکور یکی از آنهاست و قصد دارد آن را فعال کند. دنیل آنجلیچی در گفتگو با رادیو ایتالیا گفت:

طی چند روز آینده به میلان می روم تا آنجا با یوونتوس مذاکره کنم. باید با آنها مذاکره کنم زیرا آنها حق خرید بنتانکور را دارند و قصد دارند این بند را فعال کنند. ما رابطه بسیار خوبی داریم بنابراین به توافق دست پیدا می کنیم. بنتانکور به یوونتوس می پیوندد اما تا پایان فصل با ما می ماند.

بوفون: منچستر سیتی دوناروما را میخواهد؟!

میخواهم به او یک نصیحت برادرانه کنم.

تو در باشگاه بزرگی بازی میکنی.

پل لیرولا مدافع راست ۱۹ ساله یوونتوس که بطور قرضی در ساسولو توپ می زند و یکی از استعدادهای فوتبال دنیا به حساب می آید، مورد توجه دو باشگاه ثروتمند دنیا یعنی بارسلونا و منچسترسیتی قرار گرفت اما یوونتوس به سرعت درخواست آنها را در این رابطه رد کرد.

بنظر می رسد که کار انتقال اکسل ویتسل هافبک بازیساز زنیت به یوونتوس در ژانویه با رقمی حدود ۶ تا ۸ میلیون یورو نهایی شده و باید شاهد حضور این بازیکن بلژیکی خوش چهره در یووه باشیم.