از سری رقابت های لیگ اروپا دو تیم اینتر و ساوتهمپتون ،‌ امشب در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا شهر میلان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

یوفا سی ال – در این روز ها اینتر آمادگی خوبی ندارد و ضعیف عمل میکند. شاگردان دی بوئر از پنج بازی گذشته خود فقط ۱ پیروزی کسب کرده اند و متحمل ۳ شکست و ۱ تساوی شده اند ، که نشان از آمادگی
نه چندان بالای آنهاست . همچنین با حواشی ای که کاپیتان آنها بوجود آورده ،‌ اینتر در حاشیه قرار دارد و روزهای خوبی را سپری نمی‌کند . از سویی دیگر ساوتهمپتون با کسب ۱۲ امتیاز از ۸ بازی انجام داده در لیگ برتر انگلستان در رده هشتم قرار دارد که در مقایسه با سایر رقبا نسبتا وضعیت خوبی دارد . آنها همچنین در لیگ اروپا با کسب ۱ پیروزی و ۱ تساوی صدرنشین گروه اند در حالی که اینتر بدون کسب امتیاز در قعر جدول قرار گرفته است .

امشب این دو باشگاه اولین دیدار رسمی خود را انجام خواهند داد . اینتر تا به حال با ۱۱ تیم انگلیسی روبرو شده است که آخرین دیدار آنها به دیدار معروف مقابل تاتنهام در فصل ۱۳-۲۰۱۲ بازمی‌گردد ، جایی که اسپرز با درخشش بیل موفق شدند نراتزوری را با اختلاف شکست دهند . اینتر امیدوار است امشب بر خلاف آن نتیجه رقم بخورد تا آنها از قعر جدول جدا شده و وضعیت بهتری پیدا کنند .

ترکیب احتمالی این دو تیم :