یوفا سی ال – هنریک میخیتاریان هافبک ارمنی شیاطین سرخ که در پنجره نقل و انتقالات تابستانی با مبلغ ۴۲ میلیون یورو از جمع زنبورهای زرد جدا شد تا کار با ژوره را تجربه نماید، اکنون پس از چند هفته سکونشینی و قرار نگرفتن در لیست ۱۸ نفره شرایطش در منچستر بحرانی به نظر می رسد.

طی گزارشی که وبسایت گل به نقل از دیلی میرور منتشر کرده، عملکرد  هنریک ۲۷ ساله در یونایتد تا اینجای کار شش بازی بدون گل زده بوده است. با این وجود او اخیرا تاکید کرده به تلاش‌هایش زیر نظر مو ادامه خواهد داد تا بتواند جایگاه ثابتی در ترکیب شیاطین سرخ به دست آورد. دیلی میرور مدعی شده سران دورتموند قصد دارند برای بازگرداندن میخیتاریان وارد عمل شوند و حتی حاضرند او را با انتقالی قرضی در ژانویه به آلمان بازگردانند. این ادعا در حالی مطرح شد که هانس یواخیم واتسکه اخیرا و در حاشیه دربی دورتموند-شالکه راجع به این مسئله گفته بود:

من اصلا نمی‌دانم چه دلیلی وجود دارد که او برگردد. همان طور که می‌بینیم او با اعتماد به نفس پیراهن منچستر را بر تن کرده و خودش را در آن تیم به رسمیت شناخته و به نظر نمی‌رسد مشکلی وجود داشته باشد.
او در ادامه با لحنی که از آم بوی طعنه می‌آمد افزوده بود:

بازیکنی که باهوش باشد باید قبل از ترانسفر فکرهایش را بکند که به چه محیطی دارد قدم می‌گذارد. وقتی کسی در شرایطی خوب و پربازده مثل شرایط اخیر دورتموند یک پای ثابت باشد و مدتی طولانی زمان صرف کرده بوده باشد تا بالاخره ثمره تلاش‌هایش را ببیند و روی غلتک بیفتد، جای تعجب است که این راهی که رفته و بعد از زحمت زیاد به نتیجه رسیده را با شرایطی معاوضه کند که باید از صفر شروع کند.