یوفا سی ال – چهار گل برای قدرت نمایی دوباره یووه کافی بود تا این تیم دوباره ماجراجویی های خود را در اروپا آغاز کند.شاگردان مکس الگری در یک بازی کاملا راحت موفق شدند با ۴ گل دیدنی حریف کروات خود را شکست دهند و اکنون به صدر جدول گروه صعود کنند.

در ۲۰ دقیقه ی ابتدایی مسابقه تیم دیناموزاگرب به دفاع مطلق روی آورد و این موضوع کار را برای یووه مشکل کرد و اجازه گلزنی به خط حمله یووه نمی داد.

دقیقه ۲۳ : میرالم پیانیچ توانست تا با استفاده از پاس بونوچی و اشتباه خط دفاعی موفق به باز کردن دروازه ی حریف شود و یخ بازی را بشکند.

چند دقیقه بعد زننده گل اول یعنی پیانیچ یک پاس تماشایی برای هیگواین فرستاد، این مهاجم آرژانتینی نیز توپ را با سینه کنترل و با پای چپ به زیبایی دروازه ی حریف را باز کرد.

دقیقه ۵۵ :  پائولو دیبالا ستاره ی آرژانتینی یووه موفق شد به زیبایی تمام با شوتی از راه دور دروازه ی حریف را باز کند و به طلسم گل نزنی خود پایان دهد.این گل بدون شک یکی از بهترین گل های این هفته لیگ قهرمانان خواهد بود.

در دقایق پایانی بازی، دنی آلوز بر روی یک ضربه ی آزاد و با اشتباه دروازه بان حریف موفق شد گل چهارم یوونتوس در این بازی را به ثمر برساند. در این گل ضربه آلوز به دیوار دفاعی برخورد کرد و با تغییر مسیر آن دروازه دینامو برای بار چهارم باز شد .

با این پیروزی، یوونتوس ۴ امتیازی شد و به صدر جدول رفت و دیناموزاگرب نیز بدون امتیاز و با تفاضل ۷- در قعر جدول جای گرفت.

در دیگر دیدار این گروه، لیون با یک گل از سویا شکست خورد.

آمار بازی :