یوفا سی ال : کوین دی بروین در مصاحبه با خبرنگاران در مورد مسائل مختلفی از جمله دوران حضورش در چلسی صحبت کرده است.

کوین دی بروین در مورد مسائل متلفی به نقل از فورفور تو بیان کرد.

کوین دی بروین اذعان می کند او به اینکه توانسته است نظر مردم درباره ی قابلیت هایش را تغییر دهد افتخار می کند. مرد بلژیکی در سال ۲۰۱۱ از تیم خنک بلژیک به چلسی آمد اما در طی دوران بازی در این تیم تنها ۹ بازی را انجام داد و مجبور به ترک چلسی و پیوستن به وولفسبورگ شد که در آنجا درخشید و با وولفسبورگ توانست بوندسلیگاه را فتح کند و سپس راهی من سیتی شد. دی بروین اما بعد از پیوستن به سیتی یکی از بهترین بازیکنان لیگ جزیره بوده است.

او در مصاحبه با خبرنگاران گفت :

“قطعا این موضوع مرا راضی می کند. نظر مردم امسال خیلی درباره ی من فرق کرده است خیلی اتفاقات در یک فصل می افتد”.
ژوزه مورینیو سرمربی وقت چلسی به دنبال فروش کوین ده بروین بود و می گفت که این هافبک برای جایگاهش در تیم نمی جنگد. مرد ۲۵ ساله اما معتقد است که ژوزه هیچگاه به او فرصتی برای ثابت کردن خودش نداد.

دی بروین همچنین ادامه داد :

“نمی توانم قبل از این که بازی کنم چیزی بگویم. اگر مورینیو چیزی را در کنفرانس بگوید همه باور می کردند زیرا حرف دیگری در این بین وجود نداشت. از حرف هایش خیلی خوشم نیامد من همیشه می خواهم بازی کنم هزاران بار در دوران فوتبالم بازی کردم و تنها ۲۵ سال دارم همین موضوع همه چیز را نشان می دهد. زاویه دید چلسی با من متفاوت بود من جوان بودم اما تجربه ی خوبی داشتم اگر از زاویه دید یک جوان می دیدم شاید از ۱۰ بازی هم خوشحال می شدم. آن ها می گفتند که تو خیلی جوانی اما وقتی آماده باشی دیگر ربطی به جوان یا پیر بودن ندارد. به نظرم ادن آزار هم در همان سن به تیم آمد و بازی کرد کمی عجیب است که به یکی بگوئید جوانید اما فرد دیگری هم سن او بتواند بازی کند. آن ها فقط می خواستند به من بگویند که آنقدر خوب نیستم که در تیم بازی کنم”.

او در مورد مورینیو نیز گفت :

“مشکلی با ژوزه مورینیو ندارم. تجربه ی خوبی در چلسی داشتم یاد گرفتم چگونه رفتار کنم به خصوص وقتی بازی به من نمی رسد. درس های زیادی درباره ی خودم آموختم و از تصمیمی که درباره ی انتقالم گرفتم خوشحالم”.