یوفا سی ال – در چارچوب هفته یازدهم لالیگا اسپانیا، دو تیم رئال سوسیه داد و اتلتیکومادرید در استادیوم آنوئتا سوسیه داد به مصاف هم رفتند که در پایان یاران آنتوان گریزمان در مقابل تیم سابقش نتیجه را واگذار کردند تا رئال مادرید و بارسلونا را بیش از پیش خوشحال کنند.

بازی در حالی آغاز می شد که بارش شدیدی در سوسیه داد شروع به باریدن گرفته بود و همین موضوع در ادامه روی کیفیت بازی نیز اثر خود را نشان داد.

ترکیب آغازین دو تیم :

رئال سوسیه داد: رولی – مارتینز – ناواس – گونزالس – یوری – ژابی پریتو – ایارامندی – زوروتوزا – ولا – ویلیان ژوزه – اویارزابال

اتلتیکو مادرید: اوبلاک – خوان فران – ساویج – گودین – فلیپه لوییز – سائول نیگز – گابی – کوکه – کاراسکو – گامیرو – گریزمان

گزارش بازی :

دقیقه ۳: اتلتیکو مادرید اولین موقعیت مسابقه را بدست آورد، سانتر از ناحیه راست شرایط مساعدی را در اختیار گودین قرار داد اما ضربه سر کم دقت او سبب شد همچنان قفل دروازه ها بسته نگه داشته شود.

در ادامه ، اتلتیکو کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفت اما نتوانست به خوبی از موقعیت هایی که داشت استفاده کند. پس از گذشت یک ششم از این دیدار بازی تا حدی به تعادل کشیده شد هرچند که اکثر مواقع توپ در وسط میدان به گردش در می‌آمد.

دقیقه ۲۸: کوین گامیرو بازیکن خریداری شده از سویا در موقعیت مناسبی قرار گرفت، ضربه او از دروازه بان حریف عبور کرد اما درست روی خط دروازه توسط مدافعین سوسیه داد دفع شد تا همچنان این دیدار بدون گل ادامه پیدا کند.

دقیقه ۳۰: بار دیگر گامیرو در موقعیت مناسبی قرار گرفت اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد تا همچنان بازی با تساوی دنبال شود.

نیمه نخست این دیدار در حالی به پایان رسید که بازی یک طرفه‌ای را شاهد بودیم و اتلتی حتی تیر دروازه حریف را به لرزه در آورد اما در نهایت این دیدار با حساب ۰-۰ در نیمه نخست به پایان رسید.

نیمه دوم این دیدار باز هم با حملات اتلتی شروع شد.

دقیقه ۵۲: پاس کوکه در موقعیت مناسبی به کاراسکو رسید اما ضربه این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۳: خطای گابی روی یوری داور را مجاب کرد تا نقطه پنالتی را نشان دهد. کارلوس ولا پشت این ضربه قرار گرفت و موفق شد نخستین گل این دیدار را به ثمر برساند.

در ادامه این دیدار اتلتی به دنبال جبران کردن نتیجه بود و سوسیه داد از ضد حملات نمی‌توانست استفاده مناسبی بکند.

دقیقه ۷۳: این بار ولا در محوطه جریمه توسط گودین متوقف شد تا بار دیگر داور رای به پنالتی بدهد. این بار ویلیام خوزه پشت توپ قرار گرفت و ضربه اش را به کنج سمت راست دروازه فرستاد تا اتلتی با حساب ۲-۰ از حریف عقب بی‌افتد.

دقیقه ۸۶: کاراسکو ارسال خوان فران از سمت راست را به سمت دروازه شلیک کرد اما رولی با عکس العملی زیبا مانع گلزنی این مهاجم آماده شد.

در ادامه نیمه دوم این دیدار در حالی به پایان رسید که اتلتی موقعیت‌های خوبی برای گلزنی نداشت و در عوض تیم صاحب خانه توانست به برتری مناسبی برابر حریف قدرتمند خود دست یابد.

با حساب این نتیجه، اتلتیکو با ۲۱ امتیاز در رده سوم باقی ماند اما در صورت پیروزی حریفان نه تنها ممکن است از صدر فاصله بگیرد بلکه احتمال می رود حتی تا رده ششم جدول نیز سقوط کند.

آمار بازی :