یوفا سی ال – رئال مادرید که سه شنبه هفته گذشته ۶ مهر مهمان دورتموند بود و در یک بازی یک طرفه از سمت زردپوشان قرار گرفته بود فردا از ساعت ۱۷:۴۵ به وقت ایران باید به مصاف تیم رده هشتمی ایبار برود. این بازی در ورزشگاه اختصاصی رئال مادرید سانتیاگوبرنابئو برگذار خواهد شد.

در این بازی رئال مادرید کاسمیرو  و مارسلو را به دلیل مصدومیت در ترکیب خود ندارد همچنین ایبار یکی از بازیکنان کلیدی خود را به نام آلخاندرو گالوز را در ترکیب خود ندارد. همینطور سرمربی این تیم بر روی آنتونیا لونا ریسک نکرده و به دلیل مصدومیت جزئی که پیرامون این بازیکن است را نیمکت نشین کرده تا این دو تیم با ترکیب زیر به میدان برود:

 

این دو تیم از سال ۲۰۰۴ تا به امروز در ۶ بازی به میدان رفته اند که رئال مادرید ۵ پیروزی بدست آورده و ۱ بازی این دو تیم نیز مساوی شده است. فصل پیش نیز در یک بازی ۲-۰ و در بازی دیگر ۴-۰ کهکشانی های مادریدی برنده بازی بودند.

نکات بازی:

تونی کروس هافبک ملی پوش آلمانی رئال مادرید به همراه مودریچ و آسنسیو مهرهای کنترل کننده کهکشانی هم در پشت مثلث BBC میباشند.

اینگونه که در ترکیب احتمالی آمده است دنیلو نیز به جای دنی کارواخال به میدان خواهد رفت.

به احتمال فراوان برای ایبار ها نیز گارسیال کلیدی ترین بازیکن خواهد بود. قابل ذکر است که پدرو لئون بهترین گلزن ایبار است که در مجموع شش بازی که برای ایبار انجام داده است ۳ گل به ثمر رسانده.

پیش بینی هو اسکورد :